Dzieci Katarzyny Cichopek, Katarzyna Cichopek dzieci, Helena Hakiel i Adam Hakiel
Fot. Instagram @katarzynacichopek
niezwykłe relacje

Są ich największą dumą. Tak wyglądają dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Adam i Helena pójdą w ślady rodziców?

Olga Figaszewska 7 października 2023 13:11
Dzieci Katarzyny Cichopek, Katarzyna Cichopek dzieci, Helena Hakiel i Adam Hakiel
Fot. Instagram @katarzynacichopek

Dzieci są ich największą miłością i dumą. Katarzyna Cichopek wspólnie z byłym mężem, Marcinem Hakielem doczekała się dwójki cudownych pociech. 14-letni Adam Hakiel i 10-letnia Helena Hakiel są uzdolnieni artystycznie. Czy pójdą w ślady rodziców? 

Dzieci Katarzyny Cichopek: Helena Hakiel i Adam Hakiel

Są dla niej priorytetem i najcenniejszym skarbem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki cudownych dzieci. 14 lat temu na świecie pojawił się ich synek Adam. W 2013 roku ich rodzina znów się powiększyła i dołączyła do nich córeczka Helenka.

„Mam wrażenie, że jestem ciepłą mamą i otwartą, która daje dużo miłości i bezpieczeństwa. […] Moje życie jest ciekawsze, pełniejsze i zaskoczyło mnie dużo fajnych zawodowych wyzwań. Niektóre sama sobie powymyślałam. I to Oni mnie mocno zainspirowali. Dzięki nim też mocniej doceniam czas, lepiej go wykorzystuję”, mówiła Katarzyna Cichopek w 2019 roku VIVIE!.  

Chociaż związek pary przeszedł do historii, to byli małżonkowie robią wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom, spędzają z nimi każdą wolną chwilę. Opieką nad pociechami Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dzielą się naprzemiennie. Ich dobro zawsze stawiają na pierwszym miejscu.

"Rzeczywiście sytuacja jest trudna dla całej naszej rodziny, ale wydaje mi się, że zdamy ten egzamin, bo bardzo się kochamy, wspieramy. Staram się robić absolutnie wszystko, żeby chronić dzieci, przed mediami i przed jakimiś komentarzami", mówiła aktorka w wywiadzie dla Plotka w ubiegłym roku. 

W związku z rozstaniem i w obliczu medialnych doniesień Marcin Hakiel podkreślał, że z dziećmi należy rozmawiać. „Rozmawiać trzeba zawsze. Dzieci czują i rozumieją więcej, niż dorosłym się wydaje. Jesteśmy osobami znanymi, więc to, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci. Nie chcę komentować tego, co się stało, bo właśnie dzieci są teraz dla mnie najważniejsze i zależy mi na ich dobrze i spokoju”, mówił tancerz w rozmowie z Faktem.

Czytaj też: Mama Macieja Kurzajewskiego zawsze stoi za nim murem! Tak wygląda ich relacja

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od zawsze chronią prywatności swoich pociech i nie pokazują ich wizerunku. „Chronię je przed tym. Poza tym trochę prywatności pokazuję, ale jest to kontrolowane — pokazuję to, co chcę pokazać. Wolę tak, niż tak jak kiedyś, kiedy ktoś wdzierał mi się z aparatem przez płot i robił mi bezczelnie zdjęcia”, tłumaczyła aktorka w 2019 roku.

Helena i Adam zawsze pozują do zdjęć tak, by nie dało się dostrzec ich twarzy, albo ich buzie przysłaniają okulary przeciwsłoneczne. To jednak nigdy nie przeszkadza internautom w dostrzeganiu podobieństw między dziećmi, a ich rodzicami. Niektórzy uważają, że każde z nich ma swojego klona. „Synuś czysty tata, a córcia mamusia”, brzmiał jeden z nich.

Sprawdź też: Był dla niej jak ojciec, wspierał i otaczał opieką. Katarzynę Cichopek i Andrzeja Precigsa łączyła wyjątkowa więź

Helena Hakiel i Adam Hakiel – czy pójdą w ślady rodziców? Zdjęcia

Tak Katarzyna Cichopek mówiła w 2019 roku Katarzynie Piątkowskiej o swoich pociechach: „Mój syn pięknie maluje, ale jeszcze nie wie, co by chciał w życiu robić. Mówię mu: <Adasiu, próbuj, chodź na różne zajęcia, sprawdzaj, co ci się podoba>. Daję im duży wybór i wolność. Córeczka natomiast uwielbia tańczyć i występować. Zresztą szkoli swoje umiejętności u Tatusia w Hakiel Akademii Tańca”.

Córeczka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest utalentowana muzycznie i na scenie czuje się fantastycznie. Interesuje się tańcem, gimnastyką i aktorstwem. Uczęszczała do szkoły musicalowej. Dziesięcioletnia Helena gra też na pianinie. Dumna mama podzieliła się kilka miesięcy temu z widzami talentem córki. Wzruszona kibicowała dziewczynce z widowni. „Kolejny koncert Helenki. Jestem bardzo dumna i wzruszona”, pisała.

W 2021 roku cała rodzina wspierała Helenkę podczas jednego ze spektakli, w którym wzięła udział. „Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna pokaz gimnastyczny córki, a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są THE BEST!!!”, czytaliśmy.

Z kolei Adam Hakiel kocha sport. Wspólnie z tatą chodzi na siłownię i trenuje boks. "#wspólnapasja #fatherandson", napisał Marcin Hakiel pod jednym z nagrań. 

Helence i Adamowi życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Była partnerka Marcina Hakiela przerwała milczenie. Ujawniła prawdę o rozstaniu

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.