Justyna Kowalczyk-Tekieli, Dzień dobry TVN, styczeń 2022
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News
DZIECI GWIAZD

Justyna Kowalczyk z okazji 2. urodzin synka opublikowała poruszający wpis. „Jest maleńką kopią cudownego Tateła"

„Dziś dwa lata kończy najweselszy Chłopczyk świata", pisze

Karol Sowa 3 września 2023 12:56
Justyna Kowalczyk-Tekieli, Dzień dobry TVN, styczeń 2022
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała niezwykle wzruszający post na swoich social mediach. Polska biegaczka narciarska w niezwykły sposób celebrowała 2. urodziny synka. Z tej okazji postanowiła podzielić się z obserwatorami archiwalnym zdjęciem z porodówki. Piękną fotografię oprawiła chwytającymi za serce słowami.

Justyna Kowalczyk świętuje 2. urodziny synka

Niedawno na Facebooku Justyny Kowalczyk pojawił się wzruszający post. Biegaczka narciarska świętowała wówczas 2. urodziny synka. Z tej okazji wróciła pamięcią do pierwszych dni, w których mogła przytulić swoją pociechę. „Dziś dwa lata kończy najweselszy Chłopczyk świata. Jest zdrowy jak rydz. Silny. Uśmiechnięty od ucha do ucha. Sprytny. Energiczny. Już chodzi z głową w chmurach. Jest maleńką kopią cudownego Tateła", napisała. 

Przypomnijmy, że ponad trzy miesiące temu Justyna Kowalczyk przeżyła ogromną stratę. Jej ukochany mąż — Kacper Tekieli zginął w górach w Szwajcarii w tragicznych okolicznościach. 

CZYTAJ TEŻ: „Nasz najszczęśliwszy dzień". Ewa Wachowicz opublikowała piękne zdjęcia ze ślubu

Justyna Kowalczyk, 2022 rok

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Justyna Kowalczyk po śmierci męża samotnie wychowuje syna

Mimo że jej ukochany odszedł w górach, sportsmenka nie zraziła się do nich. Wraz z synkiem postanowiła zdobywać kolejne szczyty. W ten sposób oddaje hołd mężowi oraz leczy rany. „Będziemy żyć, jak nauczył nas Kacper. Pełnią. Będziemy zwiedzać świat i zdobywać szczyty. Będziemy na każdą minutę zachłanni jak on", w ten sposób Justyna Kowalczyk żegnała ukochanego.

Justynie Kowalczyk oraz jej najbliższym życzymy dużo siły i zdrowia. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ewa Wachowicz wyszła za mąż. Na ceremonii pojawiała się między innymi Izabela Janachowska

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli, 2019 rok

Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
Fot. PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.