Ewa Wachowicz, Sławomir Kowalewski
Fot. Instagram: @ewawachowicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Ewa Wachowicz wyszła za mąż. Na ceremonii pojawiała się między innymi Izabela Janachowska

Znamy szczegóły dotyczące uroczystości

Karol Sowa 3 września 2023 00:31
Ewa Wachowicz, Sławomir Kowalewski
Fot. Instagram: @ewawachowicz

Wieczorem 2 września media obiegła zaskakująca informacja. Jak donosi serwis Pudelek, Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani przyrzekali sobie miłość i wierność w kościele im. Piotra i Pawła w Krakowie. Wśród gości byli między innymi: Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński. 

Ewa Wachowicz wyszła za mąż

W sobotni wieczór media obiegła zaskakująca wiadomość. Według informacji, jakie podaje jeden z serwisów, wynika, że ulubienica publiczności i Sławomir Kowalewski stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani postanowili zorganizować uroczystość w kościele im.  św. Piotra i Pawła w Krakowie.

CZYTAJ TEŻ: Maciej Stuhr ostro o systemie edukacji w Polsce. Jego syn idzie właśnie do pierwszej klasy

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, 14.06.2022

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski, 14.06.2022
Fot. Grzegorz Kozakiewicz / Forum

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski wzięli ślub. Szczegóły

Wśród gości nie mogło zabraknąć między innymi Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego, którzy na swoich social mediach opublikowali piękną fotografię. 

Nie jest tajemnicą, że Ewa Wachowicz od zawsze konsekwentnie chroni swoją prywatność i rzadko opowiada o kulisach zacisza domowego. Nic więc dziwnego, że nawet w tak ważnym dla niej dniu, nie opublikowała jeszcze żadnej fotografii czy nagrania z uroczystości. Prezenterka w spokoju i w gronie najbliższych spędziła cudowny wieczór z ukochanym. ,,Ewa i Sławek powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. Na uroczystości zjawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy Polsatu panny młodej, w tym Izabela Janachowska", donosi Pudelek. 

Informacje zostały potwierdzone 03.09.2023 roku. Ewa Wachowicz opublikowała post z niezwykle pięknymi zdjęciami z uroczystości. ,,Nasz Najszczęśliwszy Dzień", napisała prezenterka. 

Przypomnijmy, że ulubienica publiczności drugi raz stanęła na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był Przemysław Osuchowski. 

Nowożeńcom życzmy wszystkiego, co najlepsze. Gratulujemy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska zjawiskowe na festiwalu filmowym w Wenecji 2023

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński
Fot. Instagram: @izabelajanachowska

Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. OLGA MAJROWSKA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.