film Kogel-Mogel
Fot. Archiwum Filmu/FORUM
ZE ŚWIATA FILMU

Jak wyglądają dziś docent Wolański i Kasia Solska z Kogla-mogla?

Zobacz zdjęcie z planu trzeciej części kultowej komedii!

Weronika Kostyra 11 października 2018 17:55
film Kogel-Mogel
Fot. Archiwum Filmu/FORUM

Fani kultowej komedii Kogel-mogel musieli czekać 30 lat na informację o jej kontynuacji. Wiele z kwestii filmowych bohaterów stało się prawdziwą klasyką, cytowaną do dziś. Dlatego nie możemy doczekać się efektu. Teraz wystarczy jeszcze tylko odrobina cierpliwości. Zdjęcia do filmu już ruszyły i w sieci możemy zobaczyć pierwsze efekty! W produkcji  udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu. Widzów bardzo ciekawi jak zmienili się aktorzy grający ich ulubionych bohaterów…

Jak zmienili się aktorzy filmu „Kogel-mogel”

Na najnowszym zdjęciu z planu opublikowanym w internecie możemy zobaczyć jak obecnie wygląda kilkoro z nich. Przy czerwonym samochodzie pozują między innymi mama Kasi (Katarzyna Łaniewska), Kasia (Grażynę Błęcką-Kolską), syn Kasi (Nikodem Rozbicki), córka Wolańskich (Aleksandra Hamkało) oraz docent Marian Wolański (Zdzisław Wardejn). Trzeba przyznać, że aktorzy prawie wcale się nie zmienili, jakby czas stanął dla nich w miejscu.

„W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki).  Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki”, czytamy w opisie producenta.

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: obsada

Obok nowych bohaterów, w produkcji  udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu, czyli: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Oprócz nich w filmie zobaczymy Nikodema Rozbickiego, Aleksandrę Hamkało, Macieja Zakościelnego, Annę Muchę, Katarzynę Skrzynecką, Małgorzatę Rożniatowską oraz Joannę Jarmołowicz. Za reżyserię tej części odpowiada Konrad Piwowarski.

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: premiera

Praca na planie ma potrwać do drugiej części listopada. Niestety dokładna data premiery filmu nie jest jeszcze znana. 

 

Kogel mogel
Fot. Facebook @kogelmogelfilm

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.