film Kogel-Mogel
Fot. Archiwum Filmu/FORUM
ZE ŚWIATA FILMU

Jak wyglądają dziś docent Wolański i Kasia Solska z Kogla-mogla?

Zobacz zdjęcie z planu trzeciej części kultowej komedii!

Weronika Kostyra 11 października 2018 17:55
film Kogel-Mogel
Fot. Archiwum Filmu/FORUM

Fani kultowej komedii Kogel-mogel musieli czekać 30 lat na informację o jej kontynuacji. Wiele z kwestii filmowych bohaterów stało się prawdziwą klasyką, cytowaną do dziś. Dlatego nie możemy doczekać się efektu. Teraz wystarczy jeszcze tylko odrobina cierpliwości. Zdjęcia do filmu już ruszyły i w sieci możemy zobaczyć pierwsze efekty! W produkcji  udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu. Widzów bardzo ciekawi jak zmienili się aktorzy grający ich ulubionych bohaterów…

Jak zmienili się aktorzy filmu „Kogel-mogel”

Na najnowszym zdjęciu z planu opublikowanym w internecie możemy zobaczyć jak obecnie wygląda kilkoro z nich. Przy czerwonym samochodzie pozują między innymi mama Kasi (Katarzyna Łaniewska), Kasia (Grażynę Błęcką-Kolską), syn Kasi (Nikodem Rozbicki), córka Wolańskich (Aleksandra Hamkało) oraz docent Marian Wolański (Zdzisław Wardejn). Trzeba przyznać, że aktorzy prawie wcale się nie zmienili, jakby czas stanął dla nich w miejscu.

„W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła – trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki).  Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki”, czytamy w opisie producenta.

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: obsada

Obok nowych bohaterów, w produkcji  udział weźmie większość aktorów znanych z poprzednich części filmu, czyli: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz i Wiktor Zborowski oraz Jerzy Rogalski. Oprócz nich w filmie zobaczymy Nikodema Rozbickiego, Aleksandrę Hamkało, Macieja Zakościelnego, Annę Muchę, Katarzynę Skrzynecką, Małgorzatę Rożniatowską oraz Joannę Jarmołowicz. Za reżyserię tej części odpowiada Konrad Piwowarski.

„Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: premiera

Praca na planie ma potrwać do drugiej części listopada. Niestety dokładna data premiery filmu nie jest jeszcze znana. 

 

Kogel mogel
Fot. Facebook @kogelmogelfilm

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.