Iga Świątek, październik 2023
Fot. Robert Prange/Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Iga Świątek cała we łzach, doceniła ją światowej sławy gwiazda. Niewiarygodne, co zrobiła

Ależ to jest wzruszające

Karol Sowa 15 czerwca 2024 15:16
Iga Świątek, październik 2023
Fot. Robert Prange/Getty Images

Iga Świątek niejednokrotnie podkreślała, że jest wielką fanką Taylor Swift. Tenisistka często była również pytana o to, czy zamierza wybrać się na koncert ulubienicy Amerykanów. „Nie mam zamiaru nic mówić. Bez komentarza", odpowiadała tajemniczo po wygranej w turnieju Roland Garros. Zasugerowała jednak, że najprawdopodobniej pojawi się na trybunach.

Iga Świątek pojawiła się na koncercie Taylor Swift

Zagraniczni dziennikarze uwielbiają zadawać Idze Świątek pytania dotyczące Taylor Swift. Tenisistka chętnie na wszystko opowiada. Zdradziła również, jakie są jej ulubione płyty. Po premierze najnowszego albumu — The Tortured Poets Department przyznała: „Wiem, że Taylor nie pochwaliłaby tego, że słucham tylko niektórych z nich, ale mam swój wybór", mówiła. „Przykro mi. Nie jestem najlepszym typem Swiftie, ale... nie osądzajcie mnie", dodała. Nie ukrywała też, że planuje wybrać się na koncert.

Niestety intensywna praca i kolejne mecze uniemożliwiały jej udział w wielkim show. Nikt więc nie był pewny, czy na pewno zjawi się na trybunach. Ostatecznie Iga Świątek pojechała na występ swojej idolki... Na tym jednak nie koniec. 

CZYTAJ TEŻ: Ewa Kasprzyk wyjawiła rodzinny sekret, nigdy wcześniej nie mówiła o bliźniaku. Tego nikt się nie spodziewał

Taylor Swift
Fot. Gareth Cattermole/TAS24/Getty Images for TAS Rights Management

Iga Świątek,  Roland-Garros, French Open, 8 czerwca 2024 r., Paryż, Francja
Fot. Tim Goode/Getty Images

Taylor Swift doceniła Igę Świątek

W czwartek wieczorem sportsmenka postanowiła wybrać się na koncert Taylor Swift, który odbył się w Liverpoolu. Na portalu X Polka zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak jest zapłakana, a zarazem uśmiechnięta. „Tak, płakałam wiele razy podczas show. Tak, to było niesamowite. Jesteś niesamowita Taylor", napisała Iga Świątek w mediach społecznościowych. 

Ale to nie wszystko. Iga Świątek dostała od Amerykanki kopertę z listem. Na fotografii widać też fragment tego, co Taylor Swift napisała. Otóż wokalistka pogratulowała tenisistce wielkiego triumfu we French Open. 

Gratulujemy spełnienia marzenia. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Dzieli ich 15 lat, poznali się na randce w ciemno. Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski od trzech dekad świata poza sobą nie widzą

Taylor Swift
Fot. Ashok Kumar/TAS24/Getty Images for TAS Rights Management
 
Iga Świątek,  Roland-Garros, French Open, 8 czerwca 2024 r., Paryż, Francja
Fot. Matthieu Mirville / Zuma Press / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.