Fot. Podlewski / AKPA
historie miłosne

Gabriel Seweryn gustował w młodszych mężczyznach. Relacja z 25 lat młodszym Kamilem wniosła do jego życia radość

Chcieli stworzyć raj na ziemi, byli gotowi na wszystko...

Marcjanna Maryszewska 29 listopada 2023 15:00
Fot. Podlewski / AKPA

We wtorkowy wieczór media obiegła szokująca informacja. Zmarł Gabriel Seweryn, bohater programu TTV pt. Królowe życia. Ostatnią wielką miłością projektanta był 25 lata młodszy Kamil Bieła. Panowie ogłosili swój związek na początku 2021 roku oraz snuli poważne plany na przyszłość. "Mielibyśmy razem raj na ziemi" — zwierzał się celebryta w wywiadach. Na drodze stała im tylko jedna rzecz...

Gabriel Seweryn: jego ostatnią miłością był 25 lata młodszy Kamil Bieła

Popularność zyskał dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Gabriel Seweryn przez kilka edycji cieszył się ogromną sympatią widzów, którzy z zaciekawieniem śledzili perypetie projektanta oraz jego ówczesnego partnera, Rafała Grabiasa. Jednak związek panów nie przetrwał. W podobnym czasie celebryta opuścił szeregi reality show z silnym postanowieniem ułożenia swojego życia na nowo. Już w 2021 roku Gabriel Seweryn przedstawił fanom swoją nową miłość — okazał się nim młodszy o 25 lat Kamil Bieła.

Gabriel Seweryn, 26.06.2020

Fot. AKPA

Różnica wieku nie stanęła im na drodze do szczęścia. Projektant z czułością wypowiadał się o ukochanym, a publicznie nie szczędzili sobie romantycznych gestów. "Kamil wniósł w moje życie radość, bez niego byłbym pewnie sfrustrowanym starszym panem. Narzekałbym na wszystko i marudził. A tak jestem pełen wigoru i chęci do życia" — zachwycał się w wywiadzie dla myglogow.pl.

CZYTAJ TAKŻE: W sieci pojawiło się szokujące nagranie. Przed śmiercią Gabriel Seweryn błagał o pomoc 

Gabriel Seweryn tuż przed śmiercią przyznał, że wraz z Kamilem myślą o urozmaiceniu relacji. "Znam małżeństwa heteroseksualne, w których on czy ona latami mają kochanków i kochanki. Nie brakuje też związków, gdzie rodzą się dzieci pozamałżeńskie. I jakoś to nikogo nie gorszy. Wśród gejów takie sytuacje również się zdarzają. Powiem wprost — obecnie jesteśmy z Kamilem na etapie poszukiwania trzeciego partnera" — wspominał celebryta.

Gabriel Seweryn i Kamil Bieła zmagali się z hejtem

Zakochani nie obawiali się również szykany ze strony hejterów. Jednak w wypowiedziach przyznawali, że niektóre komentarze zadały im wiele bólu. Hejterzy nie pozwalali projektantowi cieszyć się szczęściem u boku ukochanego. "Jestem szczęśliwy z Kamilem. Codziennie atakują nas niewyobrażalną wręcz agresją w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych na Instagramie" — żalił się w rozmowie z Pomponikiem.

Gabriel Seweryn otwarcie wytykał Polakom ich nietolerancję. Pragnął jedynie, aby należały mu się te same prawa, co osobom heteroseksualnym. "Na własnej skórze odczuwam uprzedzenie i wrogość do osób homoseksualnych. Myślę, że pod tym względem jest teraz gorzej niż za komuny. Ale ja nie zamierzam ukrywać się ze swoją miłością! Dlaczego mam nie chodzić ulicą z Kamilem za rękę? Dlaczego nie możemy się pocałować, kiedy mamy na to ochotę? Podobno żyjemy w wolnym kraju, czyż nie?", mówił reporterowi Pomponika.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Gabriel Seweryn miał zachowywać się agresywnie w stosunku do ratowników medycznych. Interweniowała policja

Niestety, los miał wobec niego zupełnie inne plany. Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada 2023 roku. Przyczyną jego nagłej śmierci miało być zatrzymanie krążenia.  

Gabriel Seweryn, Kamil Bieła, 13.04.2021

Fot. Podlewski / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.