Marcin Kydryński, Magda Mielcarz, co ich łączyło?
Fot. Niemiec/AKPA, Prończyk/AKPA
NIEZWYKŁE RELACJE

Nie każdy pamięta, że kiedyś byli parą. Marcin Kydryński złamał serce Magdalenie Mielcarz 

„Bardzo długo nie mogła się pozbierać po tym, jak z nią zerwał”

Olga Figaszewska 9 czerwca 2023 18:46
Marcin Kydryński, Magda Mielcarz, co ich łączyło?
Fot. Niemiec/AKPA, Prończyk/AKPA

Dziś nie każdy o tym pamięta, że w latach 90. Magdalenę Mielcarz i Marcina Kydryńskiego miało połączyć gorące uczucie. Plotkowano, że syn Haliny Kunickiej i Lucjana Kydryńskiego miał złamać serce młodszej o dziesięć lat modelce i aktorce. Ona planowała ich wspólną przyszłość, on nie był gotowy na poważny związek. „Złamał jej serce”, pisała prasa. Jak wyglądała ich relacja?

Marcin Kydryński i Magdalena Mielcarz w latach 90. byli parą?

Zanim Marcin Kydryński znalazł szczęście u boku Anny Marii Jopek był łamaczem kobiecych serc. „Moje związki nie okazywały się zbyt trwałe, ale nie było w nich żadnego elementu sportowego, potwierdzania swojej męskości. Te, podkreślam, nieliczne kobiety, z którymi byłem długo, oprócz zachwycającej powierzchowności, miały fascynujące wnętrze. Ukształtowały mnie. Miałem przed Anią dwa poważne związki i jedną młodzieńczą miłość histeryczną. Do dziś przechowuję je w pamięci jako coś cennego i ważnego, są częścią mnie, to naturalne", opowiadał w Gali.

Jak podawał Fakt, w 1994 roku dziennikarz i fotograf na jednym ze stołecznych pokazów mody dostrzegł piękną modelkę. Magdalena Mielcarz miała wówczas 16 lat i dopiero wchodziła do świata show-biznesu. Zwróciła na siebie uwagę 26-letniego muzyka oraz dziennikarza, który właśnie rozwijał swoją karierę. Marcin Kydryński był oczarowany jej urodą i całkowicie stracił dla niej głowę. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dziennikarz postanowił, że zrobi wszystko, by z nią porozmawiać. Okazała nadarzyła się zaraz po pokazie mody. Podczas bankietu zamienił z Magdą Mielcarz kilka zdań. Wtedy stało się jasne, że i on zrobił na niej ogromne wrażenie. Narodziła się między nimi nić porozumienia.

Całkowicie ją oczarował. Zresztą trudno się dziwić. Przystojny, dobrze ubrany i bardzo inteligentny. Traktował ją jak księżniczkę Była bardzo zakochana. Marcin był dla niej najważniejszy. Była nastolatką i naiwnie planowała wspólną przyszłość”, mówił informator Faktu.

Czytaj też: Łączy ich wspólna pasja. Mówiło się, że Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik byli kiedyś parą

Magdalena Mielcarz, plan zdjęciowy Quo vadis
Fot. AKPA

Magdalena Mielcarz, plan zdjęciowy Quo vadis

Marcin Kydryński, lata 90.
Fot. Niemiec/AKPA

Marcin Kydryński, lata 90. 

Magda Mielcarz i Marcin Kydryński. Wspólna przyszłość nie była im pisana

Wszystko wskazywało na to, że wspólnie będą układać przyszłość. Jak podaje prasa, Magdalena Mielcarz była gotowa dla tego uczucia poświęcić naprawdę wiele i traktowała relację bardzo poważnie. Modelka i aktorka marzyła o założeniu rodziny, zbudowaniu domu u boku ukochanego mężczyzny. Liczyła na to, że Marcin Kydryński jej się oświadczy. Nie chciała słuchać najbliższych, którzy ostrzegali ją przed podjęciem pochopnych decyzji. Dziennikarz nie był wtedy gotowy na stworzenie poważnego związku i nie zamierzał prosić swojej wybranki o rękę. Kiedy zapytała go pewnie dnia o to, jak widzi ich wspólną przyszłość, odpowiedział jej wprost, że nie powinna liczyć na oświadczyny.

Aktorka miała długo przeżywać rozstanie z partnerem. „Dla niego był to tylko romans, a ona świata poza nim nie widziała. Złamał Magdzie serce. Bardzo długo nie mogła się pozbierać po tym, jak z nią zerwał", miała zdradzić przyjaciółka modelki w rozmowie z Faktem.

Ich drogi się rozeszły, a los miał dla nich zupełnie inny plan. Dziennikarz po kilku latach ułożył swoje życie u boku znanej wokalistki, Anny Marii Jopek, z którą doczekał się dwóch synów. „Na początku wszyscy mnie przed nim przestrzegali. Co chwila dzwonił ktoś życzliwy i wróżył mi nieszczęście. Ale ta fascynacja była silniejsza niż rozum, byłam gotowa na wszystko. Nawet na to, że to potrwa tylko chwilę”, wspominała w Gali

Z kolei Magda Mielcarz skupiła się na karierze i odniosła sukces. A prywatnie jest szczęśliwa u boku męża, amerykańskiego biznesmena Adriana Ashkenazy'ego. Małżonkowie powitali na świecie córeczki: Mayę i Indirę.

Źródło: Świat SerialiPudelek, Onet.pl, Pomponik

Czytaj też: „Mój tata jest najsłodszą, najbardziej kochającą osobą, jaką znam". Wyjątkowa relacja Johnny'ego Deppa i Lily-Rose  

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy, Pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, 2011

Magdalena Mielcarz, Adrian Ashkenazy, Pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, 2011
Fot. VIPHOTO/East News

Anna Maria Jopek, Marcin Kydryński, VIVA! 24/2009
Fot. Marlena Bielińska

Anna Maria Jopek, Marcin Kydryński, VIVA! 24/2009

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.