Anna Tomaszewska, Krzysztof Piasecki,Festiwal Twórczości im. Marka Grechuty Korowód, 2009
Fot. Damian KLAMKA/East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Była żoną Grabowskiego, u boku satyryka poczuła się wolna. Historia Anny Tomaszewskiej i Krzysztofa Piaseckiego

Los ich nie oszczędzał, ale dzięki temu wiedzieli, czego chcą

Olga Figaszewska 19 lipca 2023 11:45
Anna Tomaszewska, Krzysztof Piasecki,Festiwal Twórczości im. Marka Grechuty Korowód, 2009
Fot. Damian KLAMKA/East News

Oboje mają za sobą inne związki, trudne życiowe doświadczenia. I może właśnie to sprawiło, że gdy się spotkali doskonale wiedzieli, czego chcieli... Dziś Krzysztof Piasecki i Anna Tomaszewską są ze sobą szczęśliwi. W tej relacji odnaleźli spokój i miłość. Jest dla nich bezpieczną przystanią. Świetna aktorka i uwielbiany satyryk. Co mówili o łączącej ich relacji? Jaka jest ich recepta na udany związek? 

Anna Tomaszewska i Krzysztof Piasecki – historia relacji

Los nie zawsze był dla nich łaskawy. Anna Tomaszewska i Krzysztof Piasecki wiele przeszli. Artysta kabaretowy na co dzień rozbawia tłumy widzów. Ale nie każdy wie, że w życiu prywatnym przeżył tragedię, która na zawsze zmieniła jego życie. Trudno opisać rozpacz, w której rodzic traci jedyne, ukochane dziecko.

Syn Krzysztofa Piaseckiego zginął w wypadku narciarskim w 2008 roku. „Powiedzenie, że czas leczy rany, nie ma nic wspólnego z prawdą”, mówił. Dla piosenkarza ucieczką była praca. Gdy wychodził na scenę udawało mu się, chociaż na chwilę zapomnieć o bólu. Pomogła mu terapia.

„W efekcie zakończyłem to terapią, co tu dużo gadać. Ta terapia mi pomogła. W tym okresie dziesięcioletnim nie było takiego dnia, żebym ja przynajmniej 3-5 razy nie pomyślał o moim synu. Teraz zdarza mi się parę dni nie myśleć, albo zdarza mi się pomyśleć z przyjemnością. On tu jest wszędzie, bo bardzo lubił tu być, tak jak ja”, zwierzał się w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”. Trudna rodzinna sytuacja wpłynęła na małżeństwo satyryka. Krzysztof Piasecki rozwiódł się z żoną Jolantą.

Czytaj też: Los nie oszczędzał Krzysztofa Piaseckiego. Artysta stracił jedynego syna, potem rozstał się z żoną

Krzysztof Piasecki, 16 grudnia 2004
Fot. Zawada/AKPA

Krzysztof Piasecki, 16 grudnia 2004

Andrzej Grabowski, Anna Tomaszewska, ogród ich domu w na Woli Justowskiej w Krakowie, 13.09.1998 rok
Fot. Mariusz Makowski / Forum

Anna Tomaszewska i Andrzej Grabowski, 13 września 1998 rok

Anna Tomaszewska i Krzysztof Piasecki byli dla siebie wsparciem w trudnych chwilach

Anna Tomaszewska również ma za sobą zakończony związek. Była wcześniej żoną Andrzeja Grabowskiego, z którym doczekała się dwóch cudownych córek: Zuzanny i Katarzyny. Jednak ich małżeństwo rozpadło się po ponad 20 latach wspólnego życia. Zaczęli się od siebie oddalać. Przez zobowiązania zawodowe artysta rzadko bywał w domu. Na horyzoncie cały czas pojawiały się nowe seriale, filmy. Anna Tomaszewska postanowiła skupić się na dzieciach i sobie samej. Od zawsze najważniejsza była dla niej rodzina i nie zależało jej na sławie.

Przyszedł czas, że nasze małżeństwo zaczęło się rozpadać. Andrzej praktycznie przestał bywać w domu. Pracował w różnych miejscach – tu serial, tam film, liczne wyjazdy. W pewnym momencie już nie bardzo się orientowałam, gdzie jest i dlaczego. Miałam 49 lat i w sposób nieubłagany postanowiłam o siebie zawalczyć. Rozwiedliśmy się. Nigdy nie przypuszczałam, że do tego dojdzie. Poczułam jednocześnie dwie, wydawałoby się, sprzeczne rzeczy: że to koniec świata i że odzyskuję siebie. Własną tożsamość”, mówiła w rozmowie z Martyną Słowik dla Wysokich Obcasów Extra w 2021 roku. Anna Tomaszewski i Andrzej Grabowski rozwiedli się w 2008 roku. Po rozstaniu aktor zaczął układać swoje życie na nowo. Po pewnym czasie artystka również otworzyła się na miłość.

Czytaj też: Janusz Gajos bił się tylko o jedną kobietę - Barbarę Nabiałczyk. Została jego żoną i matką jego jedynego dziecka 

Anna Tomaszewska, Krzysztof Piasecki,Festiwal Twórczości im. Marka Grechuty Korowód, 2009
Fot. Damian KLAMKA/East News

Anna Tomaszewska, Krzysztof Piasecki, Festiwal Twórczości im. Marka Grechuty Korowód, 2009

Anna Tomaszewska i Krzysztof Piasecki w najtrudniejszych chwilach byli dla siebie wsparciem i opoką.  Przyjaźnili się, mogli ze sobą porozmawiać na każdy temat, rozumieli swoje uczucia. Z czasem połączyło ich coś więcej. Od kilku lat kroczą razem przez życie. Aktorka przy Krzysztofie Piaseckim odnalazła szczęście.

Satyryk w jednym z felietonów przedstawiał ukochaną jako „swoją żonę”. Jak podają media, małżonkowie zamieszkali razem, stworzyli swoje miejsce na ziemi w Krakowie. Gdy tylko pozwala im na to czas, uciekają do małej wsi Stryszawa. „Śmieje się bardzo często ze mnie, (...) z czego się da. Raz mnie to bawi, raz nie. To wynika z takiego lubienia mojej osoby. Czuję się w tym związku wolna. To jest bezcenne”, opowiadała z kolei Anna Tomaszewska w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Para rzadko pojawia się wspólnie na branżowych wydarzeniach. Jednak gdy już się tak zdarza, nie ukrywają swojego szczęścia i uśmiechnięci pozują do zdjęć.  

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj także: Pierwsza żona Tadeusza Łomnickiego nie była mu wierna. Aktor znał nawet jej partnera 

Anna Tomaszewska, Krzysztof PiaseckiPremiera filmu
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Anna Tomaszewska, Krzysztof Piasecki Premiera filmu "Wkręceni 2", 2015 rok

Anna Tomaszewska, Krzysztof PiaseckiPremiera filmu
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.