Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim jest brat bliźniak Cleo? Łączy ich wyjątkowa więź 

Cleo i jej brat obchodzą dziś 40. urodziny 

Dorota Falkowska 25 czerwca 2023 07:40
Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Cleo od wielu lat doskonale radzi sobie na polskiej scenie muzycznej. Artystka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, ale bardzo rzadko uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. O tym, że ma brata bliźniaka, jej fani mogli dowiedzieć się podczas trudnego okresu pandemii w 2020 roku. Kim jest Piotr i jak wyglądają relacje rodzeństwa?

Cleo ma brata bliźniaka. Kim jest Piotr Klepko? 

Cleo, właśc. Joanna Krystyna Klepko, urodziła się w Szczecinie, dorastała w Warszawie. Od początku na każdym kroku towarzyszył jej bliźniak Piotr. I jak to między rodzeństwem bywa, wspierali się, ale nie brakowało też wielu konfliktów i docierania się. Wokalistka w jednym z wywiadów dla serwisu Pomponik.pl wspominała, że mimo iż byli w tym samym wieku, na pewnym etapie przerosła brata i czuła, że może mu się wtedy postawić. 

"Zdarzało się, że się biliśmy, ale sztamę trzymaliśmy, gdy rodzice wracali. [...] Zdarzało się, że się praliśmy. Był taki moment, gdy dziewczynki szybciej rosną, w pewnym momencie przerosłam go o głowę i poczułam się silna i go prałam, później on dorósł i prał mnie. Tak to jest, jak ma się brata bliźniaka", podsumowała. 

Dziś Cleo i Piotr świętują 40. urodziny i są bardzo bliskimi sobie ludźmi. Artystka na co dzień chroni prywatność rodziny, ale w drodze wyjątku opisała swojego brata w kilku czułych słowach. 

"Piotr też jest introwertykiem. […] Bardzo się cieszę, że go mam. Pomimo braku czasu mamy ciągły kontakt ze sobą, dzwonimy do siebie. Rozumiemy się, pomimo życia w innych światach: ja żyję koncertami i muzyką, a on na co dzień zajmuje się logistyką. Dzięki temu, że jest z innej dziedziny, ma do wszystkiego dystans i inne spojrzenie na to, co robię. To mój przyjaciel, czego nie da się ukryć. A to nie reguła, co mnie cieszy tym bardziej", wyznała w jednym z wywiadów. 

Czytaj też: Syn Michała Wiśniewskiego ma już 21 lat. Xavier stawia odważne kroki w świecie muzyki! 

Brat Cleo walczył o zdrowie 

Kiedy w 2020 roku świat zamknął się z powodu pandemii koronawirusa, Cleo zadedykowała swój utwór w ramach popularnego internetowego wyzwania #hot16challenge2 właśnie swojego bratu. Piotra czekała wówczas operacja, wokalistka nie zdradziła szczegółów, ale mnóstwo fanów trzymało za niego kciuki i wysyłało moc życzeń. Wszystko na szczęście skończyło się dobrze. 

"Kochani tak jak wspomniałam #Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Rok 2020 stawia różne wyzwania. Czasy nie są łatwe, ale wierze w to, że wszystko będzie dobrze" – wyznała wtedy artystka.

Kilka dni później na profilu instagramowym Cleo znalazło się zdjęcie z jej rodzinnego archiwum. 

Zobacz także: Kasia Tusk skierowała do ojca słowa pełne troski. Donald Tusk nie krył wzruszenia

"Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków. Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam jakbym śpiewała juz od kołyski. Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka – spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie. Jutro czeka Go w szpitalu operacja. Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii i ciepłych myśli, żeby nie czuł się sam. Gdyby nie pandemia czuwałabym przy Nim. Niestety pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość. Wszystko będzie dobrze. Miłego dnia!", napisała artystka pod uroczym kadrem z dzieciństwa. 

Cleo i jej bratu życzymy kolejnych długich lat w przyjaźni i podtrzymywania tej serdecznej relacji.  

Kim jest brat bliźniak Cleo? Łączy ich wyjątkowa więź 
Fot. instagram @cleo_don

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.