Anna Popek, Jacek Rozenek
Fot. Podlewski/AKPA
NIEZWYKŁE HISTORIE

O tym, że mają się ku sobie, pisały wszystkie media... Co tak naprawdę łączyło Annę Popek i Jacka Rozenka?

Po latach poznaliśmy tajemnicę...

Karol Sowa 25 kwietnia 2023 16:56
Anna Popek, Jacek Rozenek
Fot. Podlewski/AKPA

Wiele lat temu media informowały, że Annę Popek i Jacka Rozenka łączy coś więcej niż przyjaźń. Niedługo potem jeden z tabloidów opublikował ich wspólne zdjęcia, które miały potwierdzać, że słynna dziennikarka i aktor mają się ku sobie. Jak było naprawdę?

Czy Anna Popek i Jacek Rozenek byli w związku?

W przeszłości Jacek Rozenek i Anna Popek często spotykali się przy okazji różnych zawodowych zobowiązań. Oboje znali się też z programu „Pytanie na śniadanie", ponieważ przed laty byli jednymi z gospodarzy słynnej śniadaniówki. Mijali się też na różnych branżowych wydarzeniach. „Jacek jest moim dobrym znajomym", zapewniała Anna Popek po tym, jak w mediach pojawiły się ich wspólne fotografie. 

W 2017 roku ich drogi ponownie się skrzyżowały. Prezenterka i artysta przygotowywali się wówczas do biegu — Tropem Wilczym ku czci Żołnierzy Wyklętych. Oboje nie ukrywali, że wydarzenie jest dla nich wyjątkowe. Nie zabrakło też uśmiechów i żartów. Nie przeszkadzało im również to, że prasa pisała o ich bliskiej relacji. „Myślę, że ani Jackowi, ani mnie nie jest przykro, że nas połączono w ten sposób", wyznała ulubienica publiczności w rozmowie z Na Żywo. Te informacje próbowali też zweryfikować internauci. Dowodem na tę miłość miały być wzajemne oznaczenia w postach i lajki pod wpisami.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Chciał, by najmłodszy syn poszedł w jego ślady... Jak wyglądają relacje Dawida Kwiatkowskiego z tatą?

Anna Popek, Jacek Rozenek, 2018 rok

Anna Popek, Jacek Rozenek
Fot. Pawel Wisniewski/East News

Anna Popek i Jacek Rozenek — dziennikarka zdementowała plotki

O ich zażyłej relacji najwięcej pisano w 2014 roku, niedługo po rozstaniu aktora z Katarzyną Pietraszek. Anna Popek natomiast wciąż miała szukać ukojenia po tym, jak jej córki wyprowadziły się z domu. Była też świeżo po rozstaniu z Konradem Komornickim. „Dwa samotne serca spotkały się na jednej imprezie", podkreślały media. 

Dopiero po wielu latach poznaliśmy prawdę. Dziennikarka zaprzeczyła plotkom, które sugerowały, że ona i artysta mogli być w związku. „Trochę mnie to dziwi, że jeszcze jakieś sytuacje damsko-męskie są mi przypisywane. Myślałam, że już jestem poza tym", mówiła w 2017 roku w rozmowie z serwisem Pomponik. 

Obecnie wciąż szukają tej drugiej połówki, z którą poczują szczęście i spełnienie... 

CZYTAJ TEŻ: Małżeństwem byli niemal ćwierć wieku. Doczekali się syna. Historia Andrzeja Seweryna i Mireille Mallouf

Anna Popek, Jacek Rozenek, 2014 rok

Anna Popek, Jacek Rozenek
Fot. Podlewski/AKPA

Anna Popek, Jacek Rozenek, 2014 rok

Anna Popek, Jacek Rozenek
Fot. Podlewski/AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.