Reklama

Jan Pirowski jako gospodarz Dzień Dobry TVN, powrót Agustina Egurroli do Mam talent, poprowadzenie tego samego show przez Paulinę Krupińską – to tylko niektóre zmiany w TVN. Wszystkie je łączy jedno – są efektami decyzji dyrektor programowej stacji Lidii Kazen, która może poszczycić się wieloma sukcesami. Ale jakiego jednego zazdrości konkurencji?

Lidia Kazen o influencerach, Bagim i Polsacie

Prezentacja wiosennej ramówki TVN to impreza, na którą zaproszeni zostali nie tylko dziennikarze i gwiazdy stacji. Obecni na miejscu byli też bowiem influencerzy, których zadaniem było promować najnowsze produkcje TVN-u i jego stacji tematycznych.

Lidia Kazen, dyrektor programowa, tak skomentowała potrzebę ich obecności. „Influencerzy i osoby, osobowości, które mają mocną pozycję i duże zasięgi w social mediach, były z nami, z reżyserami, producentami, z produkcjami zawsze. I nie mam poczucia, że ten rok jest jakiś wyjątkowy. To jest rozwój, to jest ciągły rozwój”, podsumowała aktualne potrzeby telewizji.

Lidia Kazen, dyrektorka programowa TVN; Rafał Kowalski, VIVA.pl
Lidia Kazen, dyrektorka programowa TVN; Rafał Kowalski, VIVA.pl screen z VIVA.pl

W rozmowie z VIVĄ.pl podkreśliła, że ludzie internetu też coraz częściej stają się twarzami projektów telewizyjnych. Choć nie zawsze o liczbę lajków w sieci chodzi. „Kiedy my wybieramy bohaterów do programów, nie sugerujemy się tylko ilością lajków w mytach społecznościowych. To jest ważne, ale czasem jest tak, że za ilością nie kryje się osobowość. Czasem się kryją na przykład boty”, opowiada w rozmowie z Rafałem Kowalskim.

A czy jest gwiazda sieci, którą Lidia Kazen podziwia? „Na przykład sukces Bagińskiego pokazuje, że jednak za tą gigantyczną popularnością też poszła osobowość. I to jest świetne. Takie miksy się zdarzają i trzeba je wspierać i trzeba je promować”, powiedziała, wiedząc, że właśnie to od wielu miesięcy robi Polsat prowadzony przez Edwarda Miszczaka. „To jest wielki sukces tego młodego człowieka, ale też konkurencji. I bardzo dobrze, i cieszę się. Ja bardzo lubię mieć konkurencję. Wtedy też moi współpracownicy i ja staramy się bardziej i widz dostaje ciekawszy kontent. Wszyscy gdzieś konkurujemy z kimś, więc ja akurat bardzo sobie to cenię”, słyszymy.

Jakie jeszcze nowości czeka TVN? Posłuchajcie na YouTubie.

Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017
Edward Miszczak, VIVA! 21/2017, VIVA! październik 2017 Fot. Zuza Krajewska/Laf AM
Edward Miszczak, konferencja prasowa Polsat Hit Festiwal 2025, Warszawa, 15.05.2025 r.
Edward Miszczak, konferencja prasowa Polsat Hit Festiwal 2025, Warszawa, 15.05.2025 r. Paweł Wodzynski/East News
Lidia Kazen, Warszawa, 17.02.2026.
Lidia Kazen, Warszawa, 17.02.2026. fot. Radosław NAWROCKI / Forum
Reklama
Reklama
Reklama