O NIEJ JEST GŁOŚNO

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! Kim jest Karolina Matej?

Czy zakwalifikuje się do dalszego etapu widowiska?

Konrad Szczęsny 26 września 2020 17:41

Piękna, inteligentna i... niezwykle utalentowana! W najbliższym odcinku „The Voice of Poland” pojawi się Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej. Słynna babcia będzie wspierała 20-latkę i opowie o łączącej ich relacji. Zobacz fragment programu z ich udziałem!

Kim jest Karolina Matej? Wnuczka Grażyny Szapołowskiej to prawdziwa piękność

Na co dzień mieszka w Warszawie. Karolina Matej urodziła się w 2000 roku, więc ma obecnie 20 lat. To córka reżyserki i aktorki Katarzyny Jungowskiej, jedynej córki Grażyny Szapołowskiej ze związku z Andrzejem Jungowskim. Babcia jest dla niej wielkim wsparciem i wierną fanką. Ikona polskiego kina pojawi się w odcinku „The Voice of Poland”, by wspierać wnuczkę. Widzieć ją będziemy na backstage'u. Jaka relacja je łączy?

„Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jak swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko”, podkreśla w materiale wideo Karolina Matej.

I dodaje, że Grażyna Szapołowska jest również jej największą fanką.

„Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom”, zdradza uczestniczka „The Voice of Poland 11”.

Wiadomo, że Karolina Matej na co dzień lubi spędzać czas z przyjaciółmi, jest aktywna w mediach społecznościowych, zaś jej wielką pasją jest oczywiście muzyka.

Grażyna Szapołowska o relacji z wnuczką Karoliną Matej. Nagrały razem piosenkę

Obie panie mają za sobą nawet muzyczną kolaborację! Cztery lata temu nagrały wspólnie utwór na płytę Grażyny Szapołowskiej „Kochaj mnie”. Co ciekawe, była to iście pokoleniowa i rodzinna współpraca, bowiem tekst do piosenki napisała... mama Karoliny Matej i córka słynnej aktorki, Katarzyna Jungowska. 

„Prosiłam Karolinę: - Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną”, wspomina przed kamerą Grażyna Szapołowska.

I dodała, że w pierwszej chwili wnuczka udzieliła jej... odmownej odpowiedzi! Na szczęście koniec końców zmieniła zdanie i kolaboracja doszła do skutku. Jak było to możliwe? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo!

W nowym odcinku „The Voice of Poland” Karolina Matej zaśpiewa utwór „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding. Czy trenerzy docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Karolina Matej prowadzi profil na Instagramie. W chwili publikacji artykułu obserwuje ją niespełna 3 000 osób. Liczba ta z pewnością wzrośnie już po programie! Ma również swój kanał w serwisie YouTube i publikuje na nim covery znanych piosenek. To właśnie tam możemy posłuchać, jak śpiewa wnuczka Grażyny Szapołowskiej (poniżej jej wersja utworu Billie Eilish).  

Karolina Matej i Grażyna Szapołowska:

Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej, The Voice of Poland, Grażyna Szapołowska
Fot. Jan Bogacz / TVP

Karolina Matej z babcią, aktorką Grażyną Szapołowską:

Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej, The Voice of Poland, Grażyna Szapołowska
Fot. Jan Bogacz / TVP

Karolina Matej na scenie „The Voice of Poland 11”:

Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

Karolina Matej na Instagramie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 📸@ojagodzinska #love #poland #polishgirl #warsaw #blackandwhite #blonde #denim #girl #girly

Post udostępniony przez Karla :) (@karolina.matej)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌊🤍 @ojagodzinska 📸 #poland #polishgirl #love #blonde #blueeyes #warsaw #girl #denim

Post udostępniony przez Karla :) (@karolina.matej)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😇 #polishgirl #love #beach #sea #baltic #blonde #pink #poland #jurata #sunset #girl #girly

Post udostępniony przez Karla :) (@karolina.matej)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.