ZE ŚWIATA FILMU

Świetna wiadomość dla fanów Stranger Things. Mamy zwiastun trzeciego sezonu!

Znamy także datę premiery serialu

Gabriela Czernecka 21 marca 2019 13:36

Kolejny sezon serialu Stranger Things (Netflix) powraca! Zekranizowane przygody dzieciaków z Hawking zbliżają się do nas wielkimi krokami. „Nie jesteśmy już dziećmi. Co sobie wyobrażałeś, że będziemy siedzieć cały dzień u mnie w piwnicy i grać w gry do końca życia?”, pyta Mike. I faktycznie, od razu widać, że bohaterowie są nieco dojrzalsi. Trailer zdaje się zapowiadać, że lato 1985 roku przyniesie bohaterom masę emocji, miłosnych uniesień, ale przede wszystkim wyzwań, z którymi będą musieli się zmierzyć. Co jeszcze?

Stranger Things 3 zwiastun, premiera

Podczas gdy 2. sezon Stranger Things miał miejsce w czasie Halloween, to 3. jest całkowitym przeciwieństwem. Mamy lato 1985 roku, zbliżają się obchody Święta Niepodległości w Hawkins. Jedni mają wakacje i wypoczywają, spacerując po centrach handlowych, a inni postanowili sobie nieco dorobić. To oznacza, że będziemy mieli okazję zobaczyć naszych bohaterów w odrobinę innej scenerii. I choć początkowo ze zwiastunu wydaje się, że to będzie spokojne lato, to jak to bywa w Hawkings, coś złego czai się po Drugiej Stronie.

3. sezon Stranger Things powraca 4 lipca. Serialowa Jedenastka (Millie Bobby Brown) już w jednym z wywiadów zapowiedziała, że powinniśmy przygotować się na lato w Hawking pełne miłości. „Styl Jedenastki ulegnie nasileniu. Będzie lato miłości, a to zdecydowanie oznacza więcej romansu między naszą uroczą parą - "Mileven" [Mike i Jedenastka]. Oczywiście nie zabraknie typowych dla Stranger Things"tajemnic, będzie poważnie i przerażająco” wyjawiła młoda aktorka.

„Jedno lato może zmienić wszystko”, głosi zwiastun, a my jak na razie możemy tylko snuć teorie na temat tego, co może to oznaczać. Tymczasem zobaczcie zwiastun 3. sezonu Stranger Things 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.