ZE ŚWIATA FILMU

Świetna wiadomość dla fanów Stranger Things. Mamy zwiastun trzeciego sezonu!

Znamy także datę premiery serialu

Gabriela Czernecka 21 marca 2019 13:36

Kolejny sezon serialu Stranger Things (Netflix) powraca! Zekranizowane przygody dzieciaków z Hawking zbliżają się do nas wielkimi krokami. „Nie jesteśmy już dziećmi. Co sobie wyobrażałeś, że będziemy siedzieć cały dzień u mnie w piwnicy i grać w gry do końca życia?”, pyta Mike. I faktycznie, od razu widać, że bohaterowie są nieco dojrzalsi. Trailer zdaje się zapowiadać, że lato 1985 roku przyniesie bohaterom masę emocji, miłosnych uniesień, ale przede wszystkim wyzwań, z którymi będą musieli się zmierzyć. Co jeszcze?

Stranger Things 3 zwiastun, premiera

Podczas gdy 2. sezon Stranger Things miał miejsce w czasie Halloween, to 3. jest całkowitym przeciwieństwem. Mamy lato 1985 roku, zbliżają się obchody Święta Niepodległości w Hawkins. Jedni mają wakacje i wypoczywają, spacerując po centrach handlowych, a inni postanowili sobie nieco dorobić. To oznacza, że będziemy mieli okazję zobaczyć naszych bohaterów w odrobinę innej scenerii. I choć początkowo ze zwiastunu wydaje się, że to będzie spokojne lato, to jak to bywa w Hawkings, coś złego czai się po Drugiej Stronie.

3. sezon Stranger Things powraca 4 lipca. Serialowa Jedenastka (Millie Bobby Brown) już w jednym z wywiadów zapowiedziała, że powinniśmy przygotować się na lato w Hawking pełne miłości. „Styl Jedenastki ulegnie nasileniu. Będzie lato miłości, a to zdecydowanie oznacza więcej romansu między naszą uroczą parą - "Mileven" [Mike i Jedenastka]. Oczywiście nie zabraknie typowych dla Stranger Things"tajemnic, będzie poważnie i przerażająco” wyjawiła młoda aktorka.

„Jedno lato może zmienić wszystko”, głosi zwiastun, a my jak na razie możemy tylko snuć teorie na temat tego, co może to oznaczać. Tymczasem zobaczcie zwiastun 3. sezonu Stranger Things 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.