ZE ŚWIATA FILMU

Świetna wiadomość dla fanów Stranger Things. Mamy zwiastun trzeciego sezonu!

Znamy także datę premiery serialu

Gabriela Czernecka 21 marca 2019 13:36

Kolejny sezon serialu Stranger Things (Netflix) powraca! Zekranizowane przygody dzieciaków z Hawking zbliżają się do nas wielkimi krokami. „Nie jesteśmy już dziećmi. Co sobie wyobrażałeś, że będziemy siedzieć cały dzień u mnie w piwnicy i grać w gry do końca życia?”, pyta Mike. I faktycznie, od razu widać, że bohaterowie są nieco dojrzalsi. Trailer zdaje się zapowiadać, że lato 1985 roku przyniesie bohaterom masę emocji, miłosnych uniesień, ale przede wszystkim wyzwań, z którymi będą musieli się zmierzyć. Co jeszcze?

Stranger Things 3 zwiastun, premiera

Podczas gdy 2. sezon Stranger Things miał miejsce w czasie Halloween, to 3. jest całkowitym przeciwieństwem. Mamy lato 1985 roku, zbliżają się obchody Święta Niepodległości w Hawkins. Jedni mają wakacje i wypoczywają, spacerując po centrach handlowych, a inni postanowili sobie nieco dorobić. To oznacza, że będziemy mieli okazję zobaczyć naszych bohaterów w odrobinę innej scenerii. I choć początkowo ze zwiastunu wydaje się, że to będzie spokojne lato, to jak to bywa w Hawkings, coś złego czai się po Drugiej Stronie.

3. sezon Stranger Things powraca 4 lipca. Serialowa Jedenastka (Millie Bobby Brown) już w jednym z wywiadów zapowiedziała, że powinniśmy przygotować się na lato w Hawking pełne miłości. „Styl Jedenastki ulegnie nasileniu. Będzie lato miłości, a to zdecydowanie oznacza więcej romansu między naszą uroczą parą - "Mileven" [Mike i Jedenastka]. Oczywiście nie zabraknie typowych dla Stranger Things"tajemnic, będzie poważnie i przerażająco” wyjawiła młoda aktorka.

„Jedno lato może zmienić wszystko”, głosi zwiastun, a my jak na razie możemy tylko snuć teorie na temat tego, co może to oznaczać. Tymczasem zobaczcie zwiastun 3. sezonu Stranger Things 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.