WIDEO VIVY.PL

Pandemia zabrała artystom koncerty. Córka Uli Dudziak zaczęła więc... malować!

Mika Urbaniak opowiedziała nam o nowej pasji i cenie obrazów

Rafał Kowalski 2 marca 2021 16:13

Urszula Dudziak i Mika Urbaniak są jako matka i córka bardzo zgranym duetem. Jurorka ostatniej edycji Voice of Poland zawsze dopinguje swoją najmłodszą córkę. Nie inaczej było w ostatnim czasie. Okazuje się, że rok 2020, który głównie przez pandemię spędziliśmy w domu, zaprowadził Mikę Urbaniak do nowej, nieoczekiwanej pasji. Co teraz robi wokalistka?

Mika Urbaniak o malowaniu i sprzedaży obrazów

Jak dowiedzieliśmy się podczas sesji z paniami, Mika Urbaniak wzięła się na tworzenie kolorowych dzieł po tym, jak nastrój obniżyła jej przedłużająca się pandemia. „Musiałam wyrobić w sobie cierpliwość i łagodność wobec siebie bo nieraz czułam frustrację. Nie mogłam spotkać się z przyjaciółmi, tęskniłam za koncertami. Odkryłam w tych emocjach nową pasję. Maluję już bardzo intensywnie i rozładowuję te frustracje przerabiając je na kolory”, wyznała nam wokalistka.

Przed kamerą VIVY.pl wyznała także, że sprzedaje swoje obrazy. Ile więc kosztują? Decyzję o tym córka Uli Dudziak konsultowała… „Bardzo instynktownie podeszłam do tego. Pomagał mi mój partner, który jest malarzem i muzykiem. Trzeba po prostu to wyczuć. Dla mnie najważniejsze było, by każdy mógł taki obraz mieć w tych trudnych czasach, żeby były przystępne”, określiła w rozmowie z nami Mika Urbaniak.

A jak prace podobają się jej mamie? I skąd Urszula Dudziak bierze tyle energii? Odpowiedzi na te i inne pytania usłyszycie w naszym wideo. Zapraszamy do obejrzenia. Dokładnie tak samo, jak i kanału Uli na YouTubie, który piosenkarka rozwija od pewnego czasu! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.