WIDEO VIVY.PL

Pandemia zabrała artystom koncerty. Córka Uli Dudziak zaczęła więc... malować!

Mika Urbaniak opowiedziała nam o nowej pasji i cenie obrazów

Rafał Kowalski 2 marca 2021 16:13

Urszula Dudziak i Mika Urbaniak są jako matka i córka bardzo zgranym duetem. Jurorka ostatniej edycji Voice of Poland zawsze dopinguje swoją najmłodszą córkę. Nie inaczej było w ostatnim czasie. Okazuje się, że rok 2020, który głównie przez pandemię spędziliśmy w domu, zaprowadził Mikę Urbaniak do nowej, nieoczekiwanej pasji. Co teraz robi wokalistka?

Mika Urbaniak o malowaniu i sprzedaży obrazów

Jak dowiedzieliśmy się podczas sesji z paniami, Mika Urbaniak wzięła się na tworzenie kolorowych dzieł po tym, jak nastrój obniżyła jej przedłużająca się pandemia. „Musiałam wyrobić w sobie cierpliwość i łagodność wobec siebie bo nieraz czułam frustrację. Nie mogłam spotkać się z przyjaciółmi, tęskniłam za koncertami. Odkryłam w tych emocjach nową pasję. Maluję już bardzo intensywnie i rozładowuję te frustracje przerabiając je na kolory”, wyznała nam wokalistka.

Przed kamerą VIVY.pl wyznała także, że sprzedaje swoje obrazy. Ile więc kosztują? Decyzję o tym córka Uli Dudziak konsultowała… „Bardzo instynktownie podeszłam do tego. Pomagał mi mój partner, który jest malarzem i muzykiem. Trzeba po prostu to wyczuć. Dla mnie najważniejsze było, by każdy mógł taki obraz mieć w tych trudnych czasach, żeby były przystępne”, określiła w rozmowie z nami Mika Urbaniak.

A jak prace podobają się jej mamie? I skąd Urszula Dudziak bierze tyle energii? Odpowiedzi na te i inne pytania usłyszycie w naszym wideo. Zapraszamy do obejrzenia. Dokładnie tak samo, jak i kanału Uli na YouTubie, który piosenkarka rozwija od pewnego czasu! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.