ZE ŚWIATA FILMU

„Sara”, „Kroll”, „Komedia małżeńska” i inne kultowe polskie filmy lat 90.!

Znasz je wszystkie?

Ksenia Krasko 3 maja 2020 18:55

Kinomaniacy często zwracają uwagę, że polskie kino „skończyło się” wraz z nadejściem lat 2000. Można się z tym zgadzać, lub nie, ale nie da się zaprzeczyć, że większość filmów, jakie dziś określamy mianem kultowych, pochodzi z lat 90.

Psy, Kroll, Nic śmiesznego... Te tytuły zna każdy wielbiciel kina, niezależnie od wieku. Cytaty, np. ze słynnego Kilera, od wielu lat towarzyszą nam w życiu codziennym, i prawda jest taka, że gdy tylko nadarzy się okazja, chętnie powracamy do tamtych niełatwych, ale jakże prawdziwych czasów.

Najgłośniejsze filmy lat 90. znajdziecie w naszym wideo! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.