ZE ŚWIATA FILMU

„Sara”, „Kroll”, „Komedia małżeńska” i inne kultowe polskie filmy lat 90.!

Znasz je wszystkie?

Ksenia Krasko 3 maja 2020 18:55

Kinomaniacy często zwracają uwagę, że polskie kino „skończyło się” wraz z nadejściem lat 2000. Można się z tym zgadzać, lub nie, ale nie da się zaprzeczyć, że większość filmów, jakie dziś określamy mianem kultowych, pochodzi z lat 90.

Psy, Kroll, Nic śmiesznego... Te tytuły zna każdy wielbiciel kina, niezależnie od wieku. Cytaty, np. ze słynnego Kilera, od wielu lat towarzyszą nam w życiu codziennym, i prawda jest taka, że gdy tylko nadarzy się okazja, chętnie powracamy do tamtych niełatwych, ale jakże prawdziwych czasów.

Najgłośniejsze filmy lat 90. znajdziecie w naszym wideo! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.