ZE ŚWIATA FILMU

„Sara”, „Kroll”, „Komedia małżeńska” i inne kultowe polskie filmy lat 90.!

Znasz je wszystkie?

Ksenia Krasko 3 maja 2020 18:55

Kinomaniacy często zwracają uwagę, że polskie kino „skończyło się” wraz z nadejściem lat 2000. Można się z tym zgadzać, lub nie, ale nie da się zaprzeczyć, że większość filmów, jakie dziś określamy mianem kultowych, pochodzi z lat 90.

Psy, Kroll, Nic śmiesznego... Te tytuły zna każdy wielbiciel kina, niezależnie od wieku. Cytaty, np. ze słynnego Kilera, od wielu lat towarzyszą nam w życiu codziennym, i prawda jest taka, że gdy tylko nadarzy się okazja, chętnie powracamy do tamtych niełatwych, ale jakże prawdziwych czasów.

Najgłośniejsze filmy lat 90. znajdziecie w naszym wideo! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.