TYLKO NA VIVA.PL

Mika Urbaniak planuje ślub z ukochanym? „Myślałam o tym, by zrobić…”

Artystka zdradziła, jak wyglądałby ten wyjątkowy dzień

Olga Figaszewska 10 maja 2022 13:55

Mika Urbaniak i Victor Davies od 10 lat tworzą zgrany duet zarówno w życiu prywatnym i zawodowym. Ona – wokalistka, malarka, on – ceniony brytyjski kompozytor. Los połączył ich nieoczekiwanie podczas wspólnego projektu. Coś zaiskrzyło, pojawiło się wyjątkowe uczucie. Z czasem przyjaźń przerodziła się w miłość. Dla ukochanej Victor przeniósł się do Polski. Para jest dla siebie ogromnym wsparciem i inspiracją. Wspólnie przechodzą przez najtrudniejsze momenty w życiu, patrzą w przyszłość i cieszą się każdą chwilą spędzoną razem. Czy planują ślub? Mika Urbianiak przed kamerą Viva.pl zdradziła, jak mogłaby wyglądać ta uroczystość. 

Mika Urbaniak i Victor Davies: łączy ich wyjątkowa miłość

Przy Victorze czuje się spełniona i szczęśliwa. Los postawił ich na swojej drodze w odpowiednim momencie. „Nie należałam do świata, w którym on przebywał. A właśnie w tym świecie byłam bardzo osamotniona. I ta samotność aż biła ze mnie. Nawet na imprezach Smolika czułam się zawsze sama i jakby obok. A Victor to zauważył i tym go zaciekawiłam. […] On jest bardzo mądry życiowo. Podziwiam go. Widzi człowieka na wskroś, wystarczy, że się z nim raz spotka, i już ma o nim własne zdanie. Nie ocenia, tylko mówi, jakie odniósł wrażenie. I przewiduje przyszłe sytuacje. Dzięki Victorowi nie ma już w moim życiu ludzi toksycznych. Przyciągamy do siebie tylko dobre osoby. Chociaż może jestem za bardzo ufna i nie zawsze słucham mądrych rad Victora. Jego to frustruje, bo widzi to, czego ja nie widzę. Jest starszy ode mnie o 14 lat i bardziej doświadczony”, mówiła Mika Urbaniak w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla Vivy!.

Brytyjski artysta dostrzegł jej wrażliwość, był przy niej, gdy przechodziła przez różne etapy depresji. „Mamy naszą stabilność, przeszliśmy przez wzloty i upadki z powodu mojej choroby. Ale życie z Victorem jest weselsze niż z kimkolwiek innym. Chociaż bywa też trudne”, podkreśla Mika Urbaniak.

Czytaj też: Mika Urbaniak o ukochanym: „Przeszliśmy przez wzloty i upadki z powodu mojej choroby”

Mika Urbaniak, Victor Davies, Mika Urbaniak, Viva! 9/2022
Fot. Olga Majrowska

Mika Urbaniak o ślubie. Czy wspólnie z ukochanym planuje uroczystość? 

Wokalistka miała poczucie, że ukochany zna wszystkie odpowiedzi na jej pytania. Przy nim czuje się bezpiecznie, rozwija się i gna za marzeniami. „Czuję, że stałam się o wiele bardziej stabilna, mocniejsza, silniejsza i jestem bardzo wdzięczna, że tyle się nauczyłam i codziennie uczę się od Victora”, mówi artystka przed kamerą Viva.pl. Z kolei Victor Davies dodaje, że oboje doskonale się dopełniają na wielu płaszczyznach. Co ceni w swojej wybrance? „Zanim coś zrobię to muszę to przemyśleć i jestem bardzo ostrożny. Podczas gdy Mika szybko zatapia się w działaniu. […] Mamy różne osobowości, ale nasze charaktery się dopełniają”, dodaje Victor w rozmowie z viva.pl.

Czy zakochani myślą o tym, by stanąć na ślubnym kobiercu? Jak podkreślają, nie jest to dla nich wyznacznikiem szczęścia, nie czują też by musieli komukolwiek cokolwiek udowadniać. Łączy ich wyjątkowa miłość i to jest dla nich najważniejsze. Jednak Mika Urbaniak zdradziła nam, że czasem myśli o tym, jak mógłby wyglądać ich ślub. Niczego nie wyklucza. 

„Nam ten papier nie jest potrzebny, by udowodnić komuś, że jesteśmy razem. Może kiedyś, w przyszłości.. Myślałam o tym, by zrobić symbolicznie taki [przyp. red. ślub], który nie ma nic wspólnego z oficjalnym papierem. Żeby zrobić imprezę w pięknym miejscu, podać sobie pierścionki, by to było duchowe przeżycie", dodała. 

Zachęcamy do wysłuchania całego materiału video. 

Zobacz też: Mika Urbaniak wygrała z chorobą alkoholową: „Teraz czuję się wolna, choć muszę być czujna"

Ą cały wywiad dostępny w nowym wydaniu magazynu VIVA!  

Ewa Wachowicz, Viva! 9/2022, okładka
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.