WIDEO VIVY.PL

Tak wygląda mieszkanie Doroty Szelągowskiej: „Mam tu wszystko, czego potrzebuję”

Za projektantką niemal 30 przeprowadzek

Rafał Kowalski, Katarzyna Piątkowska 28 maja 2023 14:30

Wyprowadziła się z dużego mieszkania na Służewcu, bo po wyprowadzce syna zrozumiała, że nie potrzebuje już tak ogromnej przestrzeni. Dziś wraz z kilkuletnią córką Wandą Dorota Szelągowska mieszka na warszawskim Żoliborzu. Czy to będzie jej ostatnie mieszkanie? Na pewno nie.

Dorota Szelągowska o wyprowadzkach

Trzy lata temu Dorota Szelągowska wyznała nam, że zmiany miejsca zamieszkania ma we krwi. Już wtedy liczba przeprowadzek robiła wrażenie. „Nie mogę powiedzieć, który dom był moim domem rodzinnym. Przeprowadzałam się w życiu ponad 20 razy. I zawsze tam, gdzie mieszkałam byłam z tego miejsca, z którego akurat przyjechałam. W Warszawie byłam z Libii, potem w Milanówku byłam tą z Warszawy… Więc w końcu wymyśliłam sobie, że dom jest we mnie i kropka”, opowiadała VIVIE.pl gwiazda.

Dziś to już nie 20 a 30 przeprowadzek za Dorotą Szelągowską, która mówi nam o tym w najnowszym materiale wideo.

Dorota Szelągowska, VIVA! Lifestyle 2023, mieszkanie
Fot. Igor Dziedzicki

Mieszkanie Doroty Szelągowskiej w Warszawie – zobacz wnętrza

Co dziś lubi w swoich czterech ścianach? „To, że tu jest normalnie, bo jest po domowemu, bo to nie jest jakieś super mieszkanie do zdjęć, ono nie było projektowane tak, żeby można było zrobić super zdjęcia na Instagram, tylko było projektowane dokładnie pode mnie i pod moją córkę. Dokładnie pod miejsce, w którym jestem w tej chwili. I też kocham słyszeć miasto, to jest moja ulubiona dzielnica, jest blisko park… Więc mam wszystko, co na ten moment potrzebuję”, powiedziała VIVIE.pl projektantka.

A jakie błędy popełniła, robiąc remont w swoim mieszkaniu? Dowiedz się z naszego filmu.

Więcej o mieszkaniu gwiazdy dowiesz się z papierowego wydania VIVY! Lifestyle, który już na rynku. 

Czytaj także: Od wypadku Varius Manx mija 15 lat. Wspomnienia Moniki Kuszyńskej są dramatyczne

Dorota Szelągowska, VIVA! Lifestyle 2023, mieszkanie
Fot. Igor Dziedzicki

Dorota Szelągowska, VIVA! Lifestyle 2023, mieszkanie
Fot. Igor Dziedzicki

okladka viva!lifestyle 2023
Fot. Migdał Studio

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.