WIDEO VIVY.PL

Marcelina Zawadzka o końcu pracy w TVP: „To nie było wyrzucenie. Trochę zdecydował los, trochę ja”

Przed gwiazdą nowe wyzwania. Teraz poprowadzi show w Polsacie

Rafał Kowalski 13 stycznia 2022 19:00

W sierpniu 2020 roku Marcelina Zawadzka przestała nagle prowadzić Pytanie na śniadanie. Była miss została w Telewizji Polskiej odsunięta od wszelkich obowiązków dotąd, aż sąd wyjaśni, czy gwiazda ma coś wspólnego z oszustwami podatkowymi, o które ją oskarżono. Modelka nie musi się już jednak martwić o przyszłość w TVP, ponieważ niedawno nawiązała współpracę z Polsatem. O wszystkim Marcelina Zawadzka opowiedziała Rafałowi Kowalskiemu z VIVY.pl.

Marcela Zawadzka o przejściu z Telewizji Polskiej do Polsatu

Jeszcze w wakacje ubiegłego roku ulubienica publiczności nie była pewna tego, jaka czeka ją przyszłość w mediach. Po zawieszeniu w jednej pracy Marcelina Zawadzka nie umiała odpowiedzieć na pytanie, czy widzowie TVP zobaczą ją jeszcze w programach stacji. „To są drzwi zawieszone. Ze względu na sytuację, która musi się rozwiązać, to oznacza bardzo dużo. Dopiero potem może znów pojawię się na antenie. Chęć we mnie jest”, wyjaśniała nam przed kamerą podczas nagrań do Fort Boyard realizowanego we Francji.

Kilka dni temu ponownie spotkaliśmy się z prezenterką, która otrzymała propozycję poprowadzenia show Farma, które od 17 stycznia będzie emitował Polsat. Co więc z zawieszonymi w TVP drzwiami? „W lipcu jeszcze nie wiedziałam o tym, że trafię do Polsatu i do programu Farma. Wiedziałam, że te wywiady opublikowane zostaną po pewnym czasie, nie wiedziałam, co wydarzy się u mnie zawodowo i w sprawach miłosnych, więc byłam bardzo ostrożna. Na szczęście wszystko się u mnie normuje i wierzę, że będzie dobrze”, wyznała VIVIE.pl Marcelina Zawadzka. „Tamte drzwi się domknęły, ale z dużym szacunkiem i wdzięcznością. Te lata wspominam i będę wspominać bardzo dobrze”, dodała.

Marcelina Zawadzka, Pytanie na śniadanie, 2019

Marcelina Zawadzka, PnŚ
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Okazuje się, że jest wiele osób z poprzedniej pracy, które wciąż życzą prezenterce jak najlepiej. „Mam też kontakt z ludźmi, których tam poznałam – z Tomkiem Wolnym, Marzeną Rogalską, Idą Nowakowską, z redakcją. Na szczęście rozstaliśmy się miło, to nie było wyrzucenie. A przede mną nowy etap”, wyznała nam Marcela.

Na ten moment była miss jest zadowolona z tych aktywności zawodowych, które ma w planach i nie żałuje przejście z TVP2 do słonecznej stacji. „Trochę tę decyzję podjął los, trochę ja. Tak się wszystko zamieszało i teraz jestem szczęśliwa z formatu, który prowadzę w Polsacie. W TVP zadziało się widocznie tak jak się zadziać miało. A co będzie w przyszłości? Tego nigdy nie wiadomo”, zakończyła tajemniczo…

CZYTAJ TEŻPytania na śniadanie ma już 18 lat! Poznaj nieznane kulisy i tajemnice programu... O sekretach produkcji opowiedzieli nam jej prowadzący

Marcelina Zawadzka, konferencja programu Farma, 2022

Marcelina Zawadzka, Farma
Fot. VIPHOTO/East News

Marcelina Zawadzka w programie Farma. Jak została prowadzącą?

Podczas tego samego wywiadu ulubienica widzów opowiedziała nam o tym, w jaki sposób udało się jej zostać gospodynią Farmy.

Casting czy jeden telefon? Obejrzyj nasze wideo i przekonaj się, co powiedziała Marcelina.

Życzymy wiele powodzenia i wysokiej oglądalności! 

CZYTAJ TEŻMarcelina Zawadzka szczerze o nowym partnerze. Jej rodzice mają z nim utrudniony kontakt. Max robi wszystko, by to zmienić

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.