TYLKO U NAS!

Koronawirus pokrzyżował plany Małgorzaty Rozenek-Majdan. Po porodzie nie będzie mogła jednego

Wiemy też, jak będzie wyglądał pokój jej synka!

Rafał Kowalski 5 kwietnia 2020 12:46

Na początku czerwca rodzina Radosława Majdana, Małgorzaty-Rozenek-Majdan, Stanisława i Tadeusza powiększy się o kolejne dziecko. Na świat przyjdzie syn gwiazdorskiej pary. Tylko nam podczas ostatniej sesji zdjęciowej do VIVY! oczekujący na poród rodzice zdradzili kilka tajemnic…

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem o przygotowaniach do porodu

Prezenterka wielokrotnie wspominała o tym, że ma w swoim domu pomieszczenie gotowe na powitanie kolejnego dziecka. Czy Małgosia Rozenek-Majdan urządziła je jakoś specjalnie? „Miałam wstawić tylko łóżeczko, przewijak i jedną ścianę przemalować. A skończyło się na tym, że są nowe zasłony, rolety, kanapa, nowy fotel… Tego jest tyle, że to się rozlało na cały dom. Jeszcze remont trwa, ale chyba już niedługo uda się nam go skończyć”, powiedziała VIVIE.pl prowadząca Projekt Lady.

Małżonkowie mieli też plan, by pierwsze miesiące po pojawieniu się synka na świecie spędzić z dala od Polski. Przez epidemię koronawirusa to się jednak nie uda. „Chcieliśmy wynająć dom we Francji albo w Hiszpanii, tam chcieliśmy być po porodzie jakiś czas. Ale plany trzeba będzie zmodyfikować”, wyznała nam Małgorzata Rozenek-Majdan. „Na pewno się odizolujemy, to będzie gdzieś w Polsce. Wiemy już gdzie. Jest tam wiele zieleni, przestrzeni. Dzieci będą mogły się bawić, psy biegać, a Małgosia dojść do siebie i odpocząć”, dodał Radosław Majdan.

A czy prezenterka będzie chciała prędko znów pojawić się na wizji? „Za pewno nie będę chciała wrócić do pracy szybko. Za długo czekaliśmy na małego”, powiedziała nam gwiazda, która na szczęście kilka programów nagrała na zapas będąc w ciąży. Widzowie zobaczą te projekty dopiero w lecie lub na jesieni.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Małgosia i Radek oraz synowie prezenterki Staś i Tadeusz dowiedzieli się o tym, że ich rodzina będzie niedługo liczyła 5 osób, to obejrzyjcie nasz wywiad wideo od początku do końca.

Pełne wydanie najnowszej VIVY! kupisz też w formie elektronicznej między innymi na TEJ STRONIE. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.