WIDEO VIVY.PL

Tak Maciej Rock zapamiętał Korę. Wzruszające słowa.... Czy wróci Must Be The Music bez artystki?

Jest komentarz prezentera

Rafał Kowalski 31 marca 2023 07:43

To już 7 lat, odkąd z Polsatu zniknęło najbardziej popularne show stacji oraz 5 lat od śmierci Kory – jurorki wspomnianego Must Be The Music. Przy okazji rozmowy z prowadzącym tego formatu Maciejem Rockiem zapytaliśmy, czy jest możliwy powrót produkcji do stacji.

Maciej Rock o powrocie Must Be The Music

Miliony widzów, dziesiątki świetnych artystów i dwójka prowadzących – Paulina Sykut-Jeżyna oraz Maciek Rock. Tak zapamiętaliśmy produkcję, dzięki której wybiło się wielu świetnych artystów.

Artystów ocenianych przez Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę, Łoza i niezwykle charyzmatyczną Olgę Jackowską. Artystkę-legendę, która przegrała w 2018 roku walkę z rakiem.

Czytaj też: Dzieciństwo Kory było pełne traum... „Zakonnice były dla nas w patologiczny sposób okrutne”

Czy Maciej Rock chciałby powrotu, któregoś z prowadzonych przez siebie formatów? „Bardziej, niż za Idolem tęsknię za programem Must Be The Music. Ten pierwszy próbowaliśmy reaktywować po długiej przerwie i to chyba nie jest już format na obecne czasy. A Must Be The Music była znacznie bardziej elastycznym programem i myślę, że on by się dziś sprawdził. Za nim tęsknię absolutnie”, usłyszeliśmy przed kamerą VIVY.pl.

Czy stacja zdecyduje się reaktywować program? Czy gotowe są na to wszyscy jego najważniejsi twórcy? „Nie jesteśmy niestety wszyscy. Nie ma Kory, a ten program to w dużej mierze była Kora. Już z tego powodu ten powrót byłby bardzo skomplikowany i trudny, ale dzisiaj wszystko jest możliwe”, powiedział Rafałowi Kowalskiemu Maciek Rock.

Maciej Rock, Kora
Fot. PAP/Stach Leszczyński

Maciej Rock o Korze. Tak ją wspomina

Choć wiele telewizyjnych postaci tylko na ekranie wygląda tak, jakby miało ze sobą niezwykle serdeczny kontakt, zupełnie inaczej było w przypadku jurorki Must Be The Music i prowadzącego.

Maciej Rock z wyraźnym wzruszeniem mówił nam o liderce Maanamu. „Oprócz programu mieliśmy wspólne sesje, wyjazdy. Bardzo dużo ze sobą rozmawialiśmy”, powiedział nam.

A czy była postacią kontrowersyjną tak, jak opisywano ją wiele razy? „Mam w głowie parę jej cytatów, które zapamiętam. Ale nie będę zdradzał, bo potem zwykle one wywołują burzę”, podsumował Maciej Rock dla VIVY.pl.

Zobaczcie całą naszą rozmowę. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Margaret wspomina „The Voice of Poland": „Gdy założyłam tęczową sukienkę, produkcja przerwała pracę na kilka godzin"

Maciej Rock, Kora wspomnienia
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.