VIVA SHOPPING

Let’s Play with CCC!

Najnowsza akcja CCC!

Aleksandra Frankowska 7 sierpnia 2020 19:01

Po sukcesie tanecznej akcji, czas na kolejną odsłonę zabawy z CCC – tym razem pod hasłem Let’s Play with CCC! Na ulicach Warszawy pojawiły się już kolorowe plakaty sygnalizujące rozpoczęcie aktywacji, do której zaprosiliśmy Sneaker Boyz, Newonce Radio oraz oczywiście influencerów! Do zabawy zapraszamy także wszystkich fanów i przyjaciół marki CCC – czas na akcję Wielka Customizacja butów z CCC!

CCC Let's Play
Fot. CCC

7 i 8 sierpnia – czyli w piątek i w sobotę, we flagowym sklepie CCC, przy ulicy Marszałkowskiej 104 w Warszawie – zostanie wybudowana wyjątkowa strefa customizacji sportowych butów. Zakupione tego dnia w CCC buty będą mogły być pomalowane i spersonalizowane przez specjalistów w tej dziedzinie – kultowych Sneaker Boyz!

CCC Let's Play
Fot. CCC

Zapraszamy wszystkich fanów customizacji i sportowych butów – spersonalizować można będzie obuwie marek sportowych z portfolio CCC: Sprandi, Adidas, Puma, Reebok, New Balance i Skechers. Śledźcie nasze kanały social media @cccshoesbags, będziemy tam regularnie dostarczać więcej szczegółów na temat akcji.

Wyraź siebie i daj się wciągnąć do zabawy z CCC!

TAGI #buty #wideo #CCC #obuwie

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.