VIVA SHOPPING

Let’s Play with CCC!

Najnowsza akcja CCC!

Aleksandra Frankowska 7 sierpnia 2020 19:01

Po sukcesie tanecznej akcji, czas na kolejną odsłonę zabawy z CCC – tym razem pod hasłem Let’s Play with CCC! Na ulicach Warszawy pojawiły się już kolorowe plakaty sygnalizujące rozpoczęcie aktywacji, do której zaprosiliśmy Sneaker Boyz, Newonce Radio oraz oczywiście influencerów! Do zabawy zapraszamy także wszystkich fanów i przyjaciół marki CCC – czas na akcję Wielka Customizacja butów z CCC!

CCC Let's Play
Fot. CCC

7 i 8 sierpnia – czyli w piątek i w sobotę, we flagowym sklepie CCC, przy ulicy Marszałkowskiej 104 w Warszawie – zostanie wybudowana wyjątkowa strefa customizacji sportowych butów. Zakupione tego dnia w CCC buty będą mogły być pomalowane i spersonalizowane przez specjalistów w tej dziedzinie – kultowych Sneaker Boyz!

CCC Let's Play
Fot. CCC

Zapraszamy wszystkich fanów customizacji i sportowych butów – spersonalizować można będzie obuwie marek sportowych z portfolio CCC: Sprandi, Adidas, Puma, Reebok, New Balance i Skechers. Śledźcie nasze kanały social media @cccshoesbags, będziemy tam regularnie dostarczać więcej szczegółów na temat akcji.

Wyraź siebie i daj się wciągnąć do zabawy z CCC!

TAGI #buty #wideo #CCC #obuwie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.