VIVA SHOPPING

Let’s Play with CCC!

Najnowsza akcja CCC!

Aleksandra Frankowska 7 sierpnia 2020 19:01

Po sukcesie tanecznej akcji, czas na kolejną odsłonę zabawy z CCC – tym razem pod hasłem Let’s Play with CCC! Na ulicach Warszawy pojawiły się już kolorowe plakaty sygnalizujące rozpoczęcie aktywacji, do której zaprosiliśmy Sneaker Boyz, Newonce Radio oraz oczywiście influencerów! Do zabawy zapraszamy także wszystkich fanów i przyjaciół marki CCC – czas na akcję Wielka Customizacja butów z CCC!

CCC Let's Play
Fot. CCC

7 i 8 sierpnia – czyli w piątek i w sobotę, we flagowym sklepie CCC, przy ulicy Marszałkowskiej 104 w Warszawie – zostanie wybudowana wyjątkowa strefa customizacji sportowych butów. Zakupione tego dnia w CCC buty będą mogły być pomalowane i spersonalizowane przez specjalistów w tej dziedzinie – kultowych Sneaker Boyz!

CCC Let's Play
Fot. CCC

Zapraszamy wszystkich fanów customizacji i sportowych butów – spersonalizować można będzie obuwie marek sportowych z portfolio CCC: Sprandi, Adidas, Puma, Reebok, New Balance i Skechers. Śledźcie nasze kanały social media @cccshoesbags, będziemy tam regularnie dostarczać więcej szczegółów na temat akcji.

Wyraź siebie i daj się wciągnąć do zabawy z CCC!

TAGI #buty #wideo #CCC #obuwie

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.