TYLKO NA VIVA.PL

Na okrutne komentarze odpowiada jednoznacznie. Krystian Ochman o hejcie i Testamencie

Artysta wraca z nową płytą. Czy potem planuje wrócić do Stanów?

Rafał Kowalski 3 listopada 2023 14:58

Singiel Telefony to piosenka zapowiadająca drugi album Krystiana Ochmana. Muzyk spotkał się z redakcją VIVY.pl i opowiedział o swoich muzycznych planach. Wyjawił też, co sądzi o komentujących jego wygląd zamiast muzyki, oraz zdradził, czy dalej marzy o powrocie do Stanów.

Krystian Ochman o Testamencie i hejcie

Dziesiątego listopada do sklepów trafi drugi album Krystiana Ochmana. Krążek został zatytułowany „Testament” – tak jak jeden z najbliższych sercu artysty utworów, który się na nim znajduje. Czy piosenkarz denerwuje się premierą?

O drugich płytach artystów mówi się, że to ich być albo nie być w branży… „Druga płyta musi być lepsza, niż pierwsza. Cel był taki, żeby zyskać trochę więcej młodszych fanów. Stąd bardziej nowoczesne brzmienie, więcej trapu i hip-hopu. Oczywiście w związku z tym jest trochę odczuwalna presja, ale ostatecznie mi to nie przeszkadza”, powiedział nam przed kamerą VIVY.pl.

Krystian Ochman, 26.08.2023 Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 w Kielcach

Krystian Ochman, 26.08.2023 Festiwal Magiczne Zakonczenie Wakacji 2023 w Kielcach
Fot. VIPHOTO/East News

Kilka miesięcy temu w sieci pojawiło się wiele artykułów i komentarzy na temat tego, że artysta nie wygląda tak, jak widzowie go zapamiętali. Pośród wpisów internautów znalazły się też te okrutne, które zdecydowanie nie skupiały się na muzyce, mogły sprawiać przykrość, a przez niektórych po prostu są nazywane hejtem.

Co ich autorom powiedziałby piosenkarz? „To ich życie. It's not really my place to say (tłum. „Naprawdę nie mi oceniać). Jeśli są Ci, którym zależy na mojej twórczości, to fajnie. A jak są komentujący, którym nie, to to nie jest mój problem. Ja i tak życzę im powodzenia i niech będą szczęśliwi. Kogoś nie obchodzi moja twórczość? Nic na siłę”, podsumował dla VIVY.pl Krystian Ochman.

CZYTAJ TEŻ: Irena Santor w przeszłości przeżyła bolesną stratę. Dopiero po latach przerwała milczenie

Krystian Ochman, Testament płyta
Fot. materiał prasowy, Dagmara Szewczuk

Krystian Ochman o powrocie do Stanów i cechach Polaków

Całe nastoletnie życie spędził w USA i to właśnie tam ma większość rodziny i przyjaciół. Krystian Ochman nie ukrywa, że przyjdzie czas, w którym chciałby móc mieszkać też za Oceanem.

Czy wyjedzie z Polski? Tak, ale nie na stałe. „Bardzo bym chciał wrócić do Stanów, czy wracać jakby częściej, bo tęsknię, ale moje miejsce teraz jest tu. Oczywiście fajnie by było zarobić na tyle, żeby mieć jakieś mieszkanie w Ameryce i tam wracać”, powiedział nam przed kamerą.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Śmierć aktora była dla niej szokiem. Shannen Doherty i Matthew Perry'ego łączyła wyjątkowa relacja

Krystian Ochman, Telefony, singiel
Fot. materiał prasowy, Adrian Kawa
Czy artysta widzi różnice między zachowaniem ludzi w Stanach i w Polsce? „Jest oczywiście inne podejście do różnych spraw. Ja doceniam kulturę i tu i tam. W mojej krwi jest Polska, ale to, jak mnie wychowano, mam ze Stanów”, przyznał.

Jakie są cechy Polaków, które Krystian zauważył po przyjeździe tutaj? „Lubimy ponarzekać. Kochamy ten kraj, jesteśmy bardzo patriotyczni, ale lubimy na jego temat ponarzekać. Ale już nie daj Boże, że ktoś spoza Polski powie coś złego o nas. To bronimy!”, usłyszeliśmy.

Cały wywiad z piosenkarzem możesz zobaczyć tutaj. Pierwsza część pojawiła się na górze strony; druga znajduje się na YouTubie Magazynu VIVA!. 

Krystian Ochman, Testament płyta
Fot. materiał prasowy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.