Z ŻYCIA GWIAZD

Zażyłość Angeliny Jolie i jej brata od lat wywołuje kontrowersje...

Ich pocałunek przeszedł do historii!

Ksenia Krasko 5 lipca 2020 20:45

Angelina Jolie zdobyła pierwszego Oscara w 2000 roku, otrzymując statuetkę za drugoplanową rolę w filmie Przerwana lekcja muzyki. Jednak wtedy cały świat nie mówił o talencie młodej aktorki, ale o jej kontrowersyjnej relacji z bratem, James’em Haven’em. Ich spontaniczny pocałunek wywołał spore zamieszanie w mediach...

Relacja Angeliny Jolie z bratem

James Haven, aktor i producent, zawsze był obecny w życiu swojej siostry. Rodzeństwo nigdy nie ukrywało, że są sobie bardzo bliscy, dlatego po słynnym pocałunku tłumaczyli, że w ich relacji nie należy doszukiwać się podtekstów.

Pomimo wszystko, zachowanie Jolie i jej brata wciąż uważane jest za prowokujące.

Angelina Jolie, James Haven
Fot. East News

Niektóre media sugerują, że specyficzna zażyłość rodzeństwa była głównym powodem rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta. Podobno Haven był częstym gościem w domu małżonków, a kiedy aktor wyjeżdżał na dłuższe zdjęcia, próbował go zastąpić.

Pitt nie mógł tego znieść. Przekonywał, że relacja z bratem stawia aktorkę w bardzo złym świetle. Jolie nie chciała jednak tego słuchać i groziła, że odejdzie, jeśli aktor nie zmieni zdania. Para wkrótce złożyła wniosek o rozwód i zaczęła walczyć o prawo do opieki nad szóstką dzieci, a Haven zrobił wszystko, co możliwe, aby siostra wygrała tę sprawę...

Co jeszcze wiemy o relacji Angeliny Jolie i jej brata? Sprawdźcie nasze wideo! 

Angelina Jolie, James Haven
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.