Z ŻYCIA GWIAZD

Zażyłość Angeliny Jolie i jej brata od lat wywołuje kontrowersje...

Ich pocałunek przeszedł do historii!

Ksenia Krasko 5 lipca 2020 20:45

Angelina Jolie zdobyła pierwszego Oscara w 2000 roku, otrzymując statuetkę za drugoplanową rolę w filmie Przerwana lekcja muzyki. Jednak wtedy cały świat nie mówił o talencie młodej aktorki, ale o jej kontrowersyjnej relacji z bratem, James’em Haven’em. Ich spontaniczny pocałunek wywołał spore zamieszanie w mediach...

Relacja Angeliny Jolie z bratem

James Haven, aktor i producent, zawsze był obecny w życiu swojej siostry. Rodzeństwo nigdy nie ukrywało, że są sobie bardzo bliscy, dlatego po słynnym pocałunku tłumaczyli, że w ich relacji nie należy doszukiwać się podtekstów.

Pomimo wszystko, zachowanie Jolie i jej brata wciąż uważane jest za prowokujące.

Angelina Jolie, James Haven
Fot. East News

Niektóre media sugerują, że specyficzna zażyłość rodzeństwa była głównym powodem rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta. Podobno Haven był częstym gościem w domu małżonków, a kiedy aktor wyjeżdżał na dłuższe zdjęcia, próbował go zastąpić.

Pitt nie mógł tego znieść. Przekonywał, że relacja z bratem stawia aktorkę w bardzo złym świetle. Jolie nie chciała jednak tego słuchać i groziła, że odejdzie, jeśli aktor nie zmieni zdania. Para wkrótce złożyła wniosek o rozwód i zaczęła walczyć o prawo do opieki nad szóstką dzieci, a Haven zrobił wszystko, co możliwe, aby siostra wygrała tę sprawę...

Co jeszcze wiemy o relacji Angeliny Jolie i jej brata? Sprawdźcie nasze wideo! 

Angelina Jolie, James Haven
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.