WIDEO VIVY.PL

Internauci wytknęli Klaudii El Dursi wyjęcie rozgwiazd z oceanu. Czy modelka wyciągnęła wnioski?

„Zaczęłam o tym czytać i…”

Rafał Kowalski 21 lutego 2021 11:55

Klaudia El Dursi od ponad roku jest jedną z największych gwiazd stacji TVN7. Wszystko za sprawą prowadzonego przez nią programu Hotel Paradise, którego trzecia edycja już za chwilę pojawi się w telewizji i na Player.pl. Modelka, która na co dzień mieszka w Bydgoszczy, rzadko jest obiektem krytyki internautów, bo jak sama mówi, stara się trzymać z boku. Miesiąc temu zdarzyła się jednak niewarta powtarzania sytuacja, która nie przeszła w sieci niezauważona. Czy ulubienica widzów wyciągnęła z niej lekcję?

Klaudia El Dursi wyjęła rozgwiazdę z wody. Teraz to tłumaczy

Od ponad miesiąca Klaudia El Dursi przebywa na Zanzibarze, gdzie nagrywane są kolejne edycje Hotelu Paradise. Prowadząca show ma od czasu do czasu chwilę dla siebie i towarzyszących jej bliskich. Jedno z takich popołudni wykorzystała na rejs łódką. Podczas wyprawy publikowała w sieci zdjęcia rozgwiazd, które chwilę wcześniej wyjęła z oceanu. Wielu internautów zauważyło, że to żywe organizmy, których nie powinno się brać do ręki.  „Człowiek to czadem najgorsza istota na tej planecie…”, „Eee szkoda to komentować”, pisano pod artykułem w serwisie Pudelek.pl.

Czy 31-latka wyciągnęła wnioski po zdarzeniu z połowy stycznia? Zapytaliśmy. „Przyznam się, że nie miałam świadomości, że robię źle. Byłam na wycieczce z lokalnym przewodnikiem, zapytałam go, czy to jest bezpieczne, on powiedział, że tak. Rozgwiazda była wyciągnięta dosłownie na kilka sekund, od razu ją zaraz włożyłam do wody. Nie miałam na tamten moment, że robię coś niestosownego”, powiedziała dziennikarzowi VIVY.pl Klaudia El Dursi.

Dodała też, że - zaraz po nagłośnieniu sprawy – sięgnęła po odpowiednią lekturę. „Zaczęłam o tym czytać, bo wcześniej nie spotkałam się z rozgwiazdami i nie wiedziałam, że to może bym zaszkodzić”, powiedziała nam modelka, która z perspektywy czasu tak ocenia całe zamieszanie. „Trochę doczytałam, ale nadal nie uważam, żeby kilkusekundowe wyjęcie rozgwiazdy z wody przyniosło aż tak złe skutki”, podkreśliła w wywiadzie wideo dla VIVY.pl prowadząca Hotel Paradise 3.

Klaudia El Dursi rozgwiazdy
Fot. screen z Instagrama Klaudii El Dursi za Pudelek.pl

Klaudia El Dursi o byciu bohaterką mediów 

Czego jeszcze nauczył Klaudię ostatni rok? I czy radzi sobie z tym, jak działa show-biznes? Dowiedzcie się oglądając nasze wideo do końca. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.