TYLKO NA VIVA.PL

Karolina Szostak z mamą Marylą: „Ścieranie się to nasza codzienność”. A kto pierwszy przeprasza?

O tym i o konsekwencjach mocnych charakterów rozmawialiśmy przed kamerą VIVY.pl

Rafał Kowalski 10 marca 2023 15:18

Mama i córka. I tego naturalnego układu się trzymają, choć wiele osób – patrząc na nie – mogłoby uznać, że są przede wszystkim przyjaciółkami. Karolina Szostak i Maryla Szostak opowiedziały nam przed kamerą VIVY! z czego wynika ich wybór. Dodały także nieco o swoich mocnych charakterach i rzeczach, których wzajemnie się od siebie uczą.

Karolina Szostak z mamą Marylą o swojej relacji

„Niestety nie mam hamulca”, powiedziała pani Maryla Szostak naszemu reporterowi, kiedy zapytał on o to, czy mama często wtrąca się w życie córki. „Chętnie wypowiadam swoje zdanie, co nie zawsze u mojej córki jest akceptowane. Lubię powiedzieć, co myślę. Ale już trochę nauczyłam się hamować”, dopowiedziała przed kamerą VIVY.pl.

„Nie zauważyłam, ale najważniejsze jest dobre samopoczucie”, powiedziała z uśmiechem Karolina Szostak i zaczęła przysłuchiwać się kolejnemu pytaniu. Bo jak jest, jeśli chodzi o partnerów dziennikarki? „Nigdy się nie wtrącałam i wszystkich chłopaków lubiłam”, usłyszeliśmy od jej mamy. „To akurat prawda!”, padło potwierdzenie z ust gwiazdy Polsatu.

„Raczej obie mamy mocne charaktery. Ścieranie się to jest codzienność, ale nasze kłótnie trwają 5-10 minut. Nawet jak któraś rzuci słuchawką, to zaraz jest kolejny telefon albo sms. Więc to taka typowa włoska rodzina”, dodała Karolina Szostak.

Sprawdź też: Karolina Szostak z mamą Marylą: „Zamieniłyśmy się rolami. Kiedyś mama bardzo dbała o mnie. Teraz ja tak samo dbam o nią"

A kto w tym duecie pierwszy przeprasza? I czego Maryla Szostak uczy się od swojej córki? Zobaczcie nasze wideo do końca. 

Karolina Szostak, mama, Maryla Szostak, VIVA! 5/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Karolina Szostak, mama, Maryla Szostak, VIVA! 5/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.