TYLKO U NAS!

Julia Wieniawa zachwyca w teledysku VIVY! 

„Jestem o wiele silniejsza. Znam już swoją wartość”, mówi

Olga Figaszewska 12 stycznia 2019 15:51

Julia Wieniawa tysiące fanek. Chcą wyglądać, ubierać, mówić jak ona. Szybko zrobiła karierę. Nie spodziewała się, że wszystko potoczy się tak błyskawicznie. „To, co zrobiłam w ciągu ostatnich dwóch lat było na mojej liście marzeń rozłożone na lat kilkanaście”, wyznała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Julia Wieniawa w teledysku VIVY!

Miała cztery lata, gdy powiedziała, że zostanie aktorką. I została. Rzadko się zdarza, żeby małe dziecko poważnie myślało o przyszłości. „Tak myślałam wtedy i teraz. Uważałam, że jeśli sobie coś wymarzę, to tak się stanie. Jednak same marzenia nie wystarczają. Trzeba w ich realizację włożyć dużo pracy. Od podstawówki chodziłam więc na zajęcia artystyczne, na gimnastykę, taniec, śpiew. I do szkoły musicalowej”, dodaje Julia Wieniawa. W wieku 19 lat, zaczęła żyć na własny rachunek, nauczyła się odpowiedzialności za swoje życie. Ma też za sobą poważny związek. Dziś jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających gwiazd młodego pokolenia. „Czasem czuję się o wiele starsza, dojrzalsza, niż wskazuje moja data urodzenia”, dodaje.

Szybka kariera może zdeprawować? „Gdy się myśli o sobie trzeźwo, to nie. Mam fajną, mądrą mamę i świetnych przyjaciół, oni sprowadzają mnie na ziemię. Ale zmieniłam się. Jestem o wiele silniejsza niż kiedyś, bardziej pewna siebie. Znam już swoją wartość. Ale z drugiej strony muszę bardziej na siebie uważać, na ludzi, którzy są wokół. Ograniczam więc mój krąg towarzyski. Jestem bardziej nieufna niż dawniej”, zwierza się Krystynie Pytlakowskiej.

Czy kiedy chciała być aktorką, wliczałaś to w koszty ryzyka? „Wiedziałam, że tak to działa i że nie wszyscy będą mnie kochać. Podobno sukces jest mierzony ilością wrogów. Jednak uważam, że jeszcze nie osiągnęłam prawdziwego sukcesu. Takiego, o jakim marzyłam. Ja się dopiero rozkręcam”, dodaje.

Zobacz teledysk, który powstał podczas pracy na planie sesji zdjęciowej do najnowszego wydania VIVY! Jak Ci się podoba?

Co jeszcze w nowej VIVIE! 1/2019?

Julia Wieniawa o dorastaniu w świetle fleszy, trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Wyznania mistrza Janusza Józefowicza: "Za moją karierę płacili bliscy". Paulina Smaszcz-Kurzajewska o chorobie, miłości i pomaganiu. Artystka, skandalistka, feministka. Z czego śmieje się Amy Schumer 

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019 OKŁADKA
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.