TYLKO NA VIVA.PL

Julia Kamińska o różnicy wieku w związku: „Czy przy zakochiwaniu się ktokolwiek kieruje się obawami?”

Aktorka udzieliła nam szczerego wywiadu

Rafał Kowalski 25 listopada 2021 19:51

Julia Kamińska i Piotr Jasek są ze sobą już 12 szczęśliwych lat. Ona ma 34 lata, on o 20 więcej. Każde z nich podkreśla jednak, że nie ma to żadnego znaczenia. Zamiast obaw i przejmowania się głosami z zewnątrz, para wybiera drogę wolności i pracowania na wspólne szczęście… 

Julia Kamińska o miłości. Fragment z VIVY! 22/2021

Od czego zależy Twoja samoocena? Jesteś mądra, piękna i zgrabna, a gdy powiedziałam, że na sesji wyglądałaś sexy, roześmiałaś się tylko.

Moja samoocena jeszcze nadal bywa ruchoma. Zależy od całej masy czynników, ale ostatnio na szczęście jest dość stabilnie. Na samym początku mojej drogi, kiedy nie tylko moja praca, ale przede wszystkim ciało i wygląd były komentowane przez ludzi, których nawet nie znałam, bywało mi ciężko. Kiedyś usłyszałam od stylisty, że gwiazda nie może nosić rozmiaru 38, że koniecznie powinnam schudnąć. Inni twierdzili, że powinnam ćwiczyć, jeszcze inni, że koniecznie zmienić kolor włosów. Zawsze ktoś wiedział, co ja powinnam. Teraz dla odmiany każą mi przytyć. A ja nie będę się nikogo słuchać (śmiech).


 Twój partner pewnie uważa, że jesteś sexy.

Polubił moje zdjęcie, które zrobiłam w kulisach sesji, więc chyba mu się ta moja wersja w gorsecie i kabaretkach podoba (śmiech).

 Nie miałaś żadnych obaw, wiążąc się z mężczyzną starszym o 20 lat?

A czy przy zakochiwaniu się ktokolwiek kieruje się obawami? W miłości chyba chodzi o to, żeby razem być, a nie bać się tego, co się może zdarzyć. Dawać sobie szczęście, bezpieczeństwo, tworzyć wyjątkową więź. To jest bardzo ciężka praca. Ale jeśli udaje się razem trwać i przechodzić do kolejnych etapów, to jest naprawdę piękne.


Piotr jest scenarzystą. Pracujecie razem przy „BrzydUli”, ale on też napisał dla Ciebie rolę fajtłapowatej dziewczyny w spektaklu „Selfie.com.pl”.

Ciągle nie wiem, jaka moja cecha go zainspirowała (śmiech).

CZYTAJ TEŻ: "To było przytłaczające"... Julia Kamińska o popularności, jaka na nią spadła po sukcesie Brzyduli. "Robiono mi zdjęcia z ukrycia. Jeździli za mną paparazzi..."

Piotr Jasek, Julia Kamińska, 2019

Piotr Jasek, Julia Kamińska
Fot. East News VIP Photo

____

Całą rozmowę Katarzyny Piątkowskiej z Julią Kamińską przeczytasz w nowej VIVIE!. Z kolei oglądając wywiad wideo dowiesz się między innymi, na ile lat czuje się aktorka i co jest dla niej ważniejsze u partnera, niż wiek.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem. 

Czytaj także: Julia Kamińska zdradziła sekret swojej idealnej figury!

Julia Kamińska, VIVA! listopad 2021, 22/2021, okładka
Fot. Marlena Bielińska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.