WIDEO VIVY.PL

Córka Joanny Kurowskiej studiuje z synem Doroty Szelągowskiej: “Mistrz baletu, przystojny…”

Zosia Świątkiewicz opowiedziała nam o relacji z Antkiem i resztą roku

Rafał Kowalski 21 maja 2021 15:13

Jesienią Joanna Kurowska ogłosiła z dumą publicznie, że jej córka dostała się na prestiżowe studia aktorskie do łódzkiej filmówki. Zosia Świątkiewicz od prawie roku szlifuje swój warsztat, jednak nauka tego zawodu nie jest łatwa w pandemii. Jak wyglądały zajęcia online? I czy 20-latka dogaduje się z Antkiem Sztabą? Syn Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby jest jej kolegą z roku…

Córka Joanny Kurowskiej o studiach w pandemii i Antonim Sztabie

Podczas sesji do VIVY! zapytaliśmy Zofię Świątkiewicz o to, co przetrwała miesiące spędzone w domu przed komputerem. Nauka aktorstwa w ten sposób wydawała się nam koszmarem… „Od dwóch tygodni mamy normalne, stacjonarna studia w szkole. Przygotowujemy się do egzaminów. Ale miesiące spędzone online były straszne. Czułam się jak wariatka. Mówiłam do siebie, śpiewałam do kamery. Było to wyzwanie i muszę przyznać, że trochę się zawiodłam, ale już jest lepiej”, wyznała przed kamerą VIVY.pl 20-latka.

Córka Joanny Kurowskiej zachwycona jest ludźmi, których spotkała na łódzkiej uczelni. Szczególnie dobrze Zosia dogaduje się z synem Doroty Szelągowskiej. „Mamy bardzo zdolny cały rok i jest ekstra! Jeśli chodzi o Antka to uwielbiam go, jest super i cieszę się, że razem studiujemy. Bardzo się zakolegowaliśmy. Antek jest przezdolny, świetnie śpiewa, tańczy jak mistrz. Mam z nim balet i robi idealne obroty, podczas gdy mi przekrzywia się głowy przez co wychodzą mi elipsy a nie okręgi. Antek jest też bardzo przystojny, pozdrawiam go serdecznie”, powiedziała VIVIE.pl bohaterka nowego numeru.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Kurowska: „Nie dowierzałam, że ten skarb znalazł się w moim życiu – moja największa miłość”

Joanna Kurowska z córką, VIVA! maj 2021
Fot. Olga Majrowska

Córka Joanny Kurowskiej o swojej przyszłości

A czy Zofia mogłaby robić coś innego, gdyby nie znalazła dla siebie ciekawych ról? „Nie mam żadnego planu B. Mam niewiele talentów. Umiem poza aktorstwem bałaganić i gotować. A za robienie bałaganu nikt nie płaci. I też nic poza graniem nie sprawia mi radości”, wytłumaczyła nam córka Joanny Kurowskiej, która postawiła wszystko na jedną kartę.

Jak mama 20-latki znosi nieobecność córki w domu? I co sądzi o aktorach, którzy porzucili zawód, bo się poddali? Zobacz do końca nasze wideo z kulisów sesji zdjęciowej do VIVY!. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.