WIDEO VIVY.PL

Zaszła w trzecią ciążę mając 40 lat. Anna Dereszowska szczerze o dojrzałym macierzyństwie

Aktorka zapowiedziała przerwę w karierze

Rafał Kowalski 18 listopada 2021 16:54

Kilka dni temu Anna Dereszowska została po raz trzeci mamą. Aktorka, która w styczniu obchodziła 40. urodziny, zdążyła przed porodem wziąć udział w niezwykłej sesji do VIVY!. W najnowszym numerze chcieliśmy podkreślić, że wiek to tylko liczba. Także jeśli chodzi o macierzyństwo.

Ania Dereszowska o trzeciej ciąży i późnym macierzyństwie

Aktorka, którą spotkaliśmy na sesji, przyznawała, że planowała powiększenie rodziny. Wyczekiwany synek jest dla niej już trzecim rodzicielskim wyzwaniem. Czy innym, bo napotkanym w dojrzałym wieku? „Wiek jest tym, jak się czujemy. Ja czuję się na moje 40 i to jest wspaniały wiek dla kobiety. Wiem dokładnie czego chcę, jestem w dobrej formie i kondycji, mam wspaniałą rodzinę oraz wciąż wiele marzeń i celów”, przyznała nam przed kamerą VIVY.pl aktorka.

Dojrzałe macierzyństwo to mądre macierzyństwo. W moim przypadku to trzecie dziecko, więc pewnie podchodzę do niego trochę inaczej, niż kobiety, które rodzą w wieku 40 lat pierwsze dziecko. Ja mam duży spokój w sobie i ogromnie cieszę się z jego pojawienia się”, dodała.

A czy starsze dzieci – Lena i Maks – też oczekiwali mocno na braciszka? „Myślę, że równie mocno cieszą się z tego moje dzieci”, zaznaczyła dla VIVY.pl Anna Dereszowska.

SPRAWDŹ TEŻTrzecia ciąża Anny Dereszowskiej była inna, niż poprzednie: „Nie ukrywam, że byłam zaskoczona…”

Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021, 22/2021
Fot. Marlena Bielińska

Sworowska, Dereszowska, Kasprzyk, Kamińska, Dudziak, VIVA! listopad 2021, 22/2021
Fot. Marlena Bielińska

Kiedy Anna Dereszowska wróci do pracy?

Podczas wywiadu przed kamerą zapytaliśmy też, czy czas z noworodkiem i resztą rodziny, jest teraz dla Ani Dereszowskiej priorytetem. Okazuje się, że tak, dlatego gwiazdę czeka przerwa w pracy. „Będę musiała zwolnić, nie ma innego wyjścia. Ale też wiele w podejściu do życia, do osiągania celów i ciągłego biegu, zmieniła pandemia. Dużo się przewartościowało w mojej głowie. To świetny czas dla mnie na pojawienie się dziecka i by wyhamować”, przyznała przed kamerą świeżo upieczona mama. Na jak długo zniknie z telewizji? Tego jeszcze nie wiadomo.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

A co jeszcze zdradziła nam bohaterka VIVY! Age? Zobacz cały materiał wideo. 

Czytaj także: Wiek to tylko liczba! Wyjątkowe wydanie VIVY! z pięcioma okładkami. Co w numerze? 

Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021, 22/2021, okładka
Fot. Marlena Bielińska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.