Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Metamorfozy gwiazd

Zakochana Aneta Zająć zmieniła fryzurę! Już tak nie wygląda!

Miłość służy aktorce!

Aleksandra Frankowska 29 kwietnia 2021 19:57
Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Zając cieszy się niesłabnącą sympatią wśród swoich fanów, których wciąż przybywa na jej Instagramie. Chętnie obserwują oni jej codzienne życie, zwłaszcza gotowanie. Swego czasu Aneta Zając mocno schudła i pokazywała wówczas, jak wygląda jej menu. Tym razem aktorka znana z takich seriali jak Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Daleko od noszy czy Plebania, mama bliźniaków pochwaliła się metamorfozą, którą przeszła na wiosnę 2021 pod czujnym okiem swojego fryzjera. Aneta Zając, która jest ponownie szczęśliwie zakochana, zachwyca promiennym wyglądem. W przeszłości aktorka nie miała szczęścia w miłości - w końcu jednak los się do niej uśmiechnął. Trzeba przyznać, że nowa fryzura pasuje jej doskonale. Na jakie zmiany zdecydowała się Zając?

Czytaj również: Aneta Zając zdecydowała się na dużą zmianę!

Aneta Zając przeszła metamorfozę i zmieniła fryzurę

Aktorka pochwaliła się właśnie najnowszym zdjęciem z wizyty u zaprzyjaźnionej fryzjerki. Pod jej czujnym okiem przeszła niesamowitą metamorfozę i postawiła na ostre cięcie. Efekty są niesamowite. Ścięła grzywkę, którą zaczesała na bok. Odświeżyła również swój blond i postawiła na nieco chłodniejszy odcień.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów. Aneta Zając wygląda bardzo młodzieżowo i promiennie. Widać, że to również zasługa nowej relacji, która sprawia, że jest bardzo szczęśliwa. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…