Violetta Arlak metamorfoza
Fot. Mieszko Piętka/AKPA
O tym się mówi

Violetta Arlak przeszła metamorfozę. W nowej fryzurze jest niemal nie do poznania

Po jej charakterystycznej burzy loków nie ma nawet śladu

Marta Cieplak 31 marca 2023 15:30
Violetta Arlak metamorfoza
Fot. Mieszko Piętka/AKPA

Violetta Arlak, znana aktorka teatralna i telewizyjna, gwiazda serialu "Rancho", znów zaskoczyła swoich fanów. Najpierw w 2019 roku przeszła spektakularną metamorfozę, gdy schudła niema 20 kg, a teraz pokazała się na nagraniach Szansy na sukces w zupełnie nowej fryzurze. Po jej charakterystycznej burzy loków nie ma nawet śladu! Zastąpił ją bardzo modny long bob z grzywką. Jak wygląda po takiej zmianie?

ZOBACZ TAKŻE: Helena Englert już tak nie wygląda. O jej metamorfozie mówią wszyscy

Metamorfoza Wioletty Arlak - nowa fryzura na wiosnę

Widzowie pokochali Violettę Arlak za rolę Haliny Kozioł, żony wójta w serialu „Rancho”. Po kryzysie związanym z pandemią, gdy zamknięto teatry i aktorka ledwo wiązała koniec z końcem przyszedł lepszy czas. Gwiazda wygląda kwitnąco – nadal jest szczupła, nie widać efektu jo-jo, a jej twarz wręcz promienieje. Widać, że Violetta Arlak dobrze czuje się w „nowym rozmiarze”. Chętnie nosi nawet podkreślające kształty sukienki i bluzki. 

Violetta Arlak na planie serialu „Ranczo”, czerwiec 2013
Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Violetta Arlak na planie serialu „Ranczo”, czerwiec 2013

Violetta Arlak fryzura
Fot. Podleski/AKPA

Jednak sama metamorfoza sylwetki to jak widać dla niej za mało. Dlatego 55-letnia aktorka zdecydowała się także na zmianę fryzury i to radykalną. Po jej charakterystycznych lokach nie ma już śladu. Zastąpiła ją nowa fryzura – niezwykle modny long bob z grzywką typu curtain bangs. Wyprostowane włosy prezentują się naprawdę spektakularnie.

Violetta Arlak nowa fryzura
Fot. Gałązka/AKPA

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? My musimy przyznać, że zrobiła na nas wielkie wrażenie! 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.