Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
Metamorfozy gwiazd

Viki Gabor przeszła totalną przemianę!

W nowej fryzurze przypomina młodą Jennifer Lopez!

Marta Cieplak 6 sierpnia 2021 11:30
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Viki Gabor to jedna z najbardziej znanych młodych polskich wokalistek. 14-latka mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. finał The Voice Kids i spektakularną wygraną w 17 Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W czwartek wieczorem piosenkarki nie mogło więc zabraknąć na rozdaniu Fryderyków, gdzie wystąpiła na scenie razem z Kayah. Obie gwiazdy stworzyły zjawiskowy duet nie tylko pod względem wokalnym, ale także modowym. Jednak całe show skradła młodziutka Viki pokazując się w zaskakującej jak na siebie fryzurze!

Zobacz także: Viki Gabor opowiedziała o swoim dzieciństwie, planach na przyszłość i rasizmi

Viki Gabor w lokach na Fryderykach

Viki Gabor zazwyczaj pokazuje się w prostych lub jedynie delikatnie falujących włosach z długą grzywką. Dlatego patrząc na nią podczas gali Fryderyki można było jej w pierwszym momencie nie rozpoznać. Czternastolatka zdecydowała się bowiem na burzę drobnych loczków i uczesanie bez grzywki. Efekt? Wyglądała na 5 lat starszą! Tylko zobaczcie:

Viki Gabor
Fot. AKPA

Naszym zdaniem w oryginalnej szmaragdowej stylizacji i burzy loków przypomina młodą Jennifer Lopez! 

Fani są zachwyceni jej nowym lookiem i komplementują gwiazdę na Instagramie: 

Viki wygladasz przecudownie w tej fryzurze

W loczkach możesz zostać, bo pasują 💗

Wyglądasz niesamowicie🥵❤️

Było cudownie, a twoje włosy są cudownee

Choć mamy świadomość, że wyczarowanie takiej fryzury to kilka godzin pracy doświadczonego fryzjera, to mamy nadzieję, że zobaczymy jeszcze Viki w podobnym uczesaniu! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.