Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ultranawilżenie i rozświetlenie skóry, czyli skin-plumping

Poznaj niezwykłe działanie kosmetków Bielenda Professional Supremelab.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 4 czerwca 2024 16:10
Fot. Materiały prasowe

Hydra Glow marki Bielenda Professional Supremelab to duet dopełniających swoje działanie kosmetyków (se-rum-eliksir oraz hydro-krem), które zapewniają efekt skin-plumping. Ten modny obecnie trend w pielęgnacji twarzy, oznacza silne nasycenie skóry substancjami nawilżającymi oraz rewitalizującymi, któremu towarzyszy przywrócenie dłu-gotrwałego komfortu oraz zdrowego, naturalnego blasku. 

Kosmetyki pełne drogocennych składników

Oba preparaty mają lekkie, bezolejowe formuły, oparte na połączeniu takich jak składników jak m.in. ekstrakt ze śluzu ślimaka, niacynamid, kwas poliglutaminowy czy madekasozyd. Nawilżają skórę na wielu jej poziomach i zatrzymują w niej wodę dla długotrwałego nawodnienia. Łagodzą podrażnienia oraz wzmacniają barierę hydrolipidową. Pozostawiają cerę rozświetloną i emanującą naturalnym blaskiem.

„Duet kosmetyków Hydra Glow doskonale sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju cery, w tym również trądzikowej i problematycznej, które wymagają silnego nawilżenia oraz ukojenia. Zwracam na to szczególna uwagę przy rekomendowaniu kompleksowych terapii. Ultralekkie, bezolejowe formuły Eliksiru oraz Hydro-kremu skutecznie pielęgnują, nawilżają oraz przywracają komfort i zdrowy blask” – podkreśla Katarzyna Gładkowska, kosmetolog i ekspert marki Bielenda Professional Supremelab.

Fot. Materiały prasowe
Eliksir kojąco-nawilżający to silnie skoncentrowane serum, które wypełnia skórę składnikami nawilżającymi i łagodzącymi podrażnienia. Wykorzystuje formułę z ekstraktem ze śluzu ślimaka, kwasem poliglutaminowym, betagluka-nem i madekasozydem. Ekstrakt ze śluzu ślimaka zapewnia intensywną regenerację, wygładzenie i ujędrnienie cery. Kwas poliglutaminowy ma silne działająca nawadniające i przeciwdziałające wysuszeniu. Betaglukan zmniejsza zaczerwienienia i koi, a madekasozyd (substancja wyekstrahowana z wąkroty azjatyckiej) stymuluje produkcję kolagenu.

Fot. Materiały prasowe

Kwasy omega-3 i ekstrakt ze śluzu ślimaka

Bezolejowy hydro-krem nawadniający  to lekki krem o żelowej formule, który nasyca skórę składnikami na-wadniającymi i przywracającymi skórze komfort. Zastosowano w nim formułę z ekstraktem ze śluzu ślimaka, kwasami omega-3 i -6, niacynamided, fitosfingozyną i madekasozydem. Ekstrakt ze śluzu ślimaka zapewnia intensywną regenera-cję, wygładzenie i ujędrnienie cery.

Kwasy omega-3 i -6 mają silne działanie rewitalizujące i kojące. Niacynamid wygładza skórę, zapobiega powstawaniu niedoskonałości i wy-równuje koloryt. Fitosfingozyna to proceramid, który wzmacnia barierę hydrolipidową, a a madekasozyd (substancja wyekstrahowana z wąkroty azjatyckiej) stymuluje produkcję kolagenu.

Materiał promocyjny marki Bielenda

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.