Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Rozenek zaszalała z fryzurą jak nigdy wcześniej!

Inspiracją były jednorożce i koniki My little pony!

Marta Cieplak 13 sierpnia 2019 16:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera się na TOP Of The TOP Sopot Festival i z tej okazji postanowiła zmienić fryzurę! Zdecydowała się na zmianę koloru i mocne przedłużenie włosów, dzięki czemu mogła zaszaleć z efektownymi warkoczykami, które sięgają jej do końca pleców!

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze

Gwiazda nie po raz pierwszy pokazała się w warkoczykach – podobną, choć skromniejszą fryzurę zrobiła sobie na koncert Guns N' Roses. Ale tym razem warkoczyków jest bardzo dużo, a przedłużone włosy mają lawendowy odcień! Za fryzurę odpowiada Gabriela Zalewska z Gaba Hair Story w Warszawie, która zaplata warkoczyki także Julii Kuczyńskiej, czyli Mafffashion i Magdzie Wójcik, zwyciężczyni Big Brothera.

Takie uczesanie nie wszystkim się spodobało i pod zdjęciem Małgosi na Instagramie pojawiły się komentarze, że w tym wieku nie wypada się tak czesać i że uczesanie jest zbyt młodzieżowe. Gwiazda szybko zareagowała wklejając uśmiechnięte emotikony dając znać, że nie przejmuje się takimi opiniami.

Potem wrzuciła jeszcze zdjęcia ze zbliżeniami włosów i podpisała je: „Jedyne „nie wypada” które szanuje to, to z cytatu Milana Kundery „tam gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości”. Fani zareagowali na to bardzo pozytywnie w pełni zgadzając się z opinią Małgosi. A jakie jest Twoje zdanie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…