Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Rozenek zaszalała z fryzurą jak nigdy wcześniej!

Inspiracją były jednorożce i koniki My little pony!

Marta Cieplak 13 sierpnia 2019 16:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera się na TOP Of The TOP Sopot Festival i z tej okazji postanowiła zmienić fryzurę! Zdecydowała się na zmianę koloru i mocne przedłużenie włosów, dzięki czemu mogła zaszaleć z efektownymi warkoczykami, które sięgają jej do końca pleców!

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze

Gwiazda nie po raz pierwszy pokazała się w warkoczykach – podobną, choć skromniejszą fryzurę zrobiła sobie na koncert Guns N' Roses. Ale tym razem warkoczyków jest bardzo dużo, a przedłużone włosy mają lawendowy odcień! Za fryzurę odpowiada Gabriela Zalewska z Gaba Hair Story w Warszawie, która zaplata warkoczyki także Julii Kuczyńskiej, czyli Mafffashion i Magdzie Wójcik, zwyciężczyni Big Brothera.

Takie uczesanie nie wszystkim się spodobało i pod zdjęciem Małgosi na Instagramie pojawiły się komentarze, że w tym wieku nie wypada się tak czesać i że uczesanie jest zbyt młodzieżowe. Gwiazda szybko zareagowała wklejając uśmiechnięte emotikony dając znać, że nie przejmuje się takimi opiniami.

Potem wrzuciła jeszcze zdjęcia ze zbliżeniami włosów i podpisała je: „Jedyne „nie wypada” które szanuje to, to z cytatu Milana Kundery „tam gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości”. Fani zareagowali na to bardzo pozytywnie w pełni zgadzając się z opinią Małgosi. A jakie jest Twoje zdanie? 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.