jak-wygladaja-najladiejsze0bliznaiczki-swiata-2020
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Najładniejsze bliźniaczki świata skończyły właśnie 10 lat!

Jak wyglądają siostry Clemens?

Marta Cieplak 17 sierpnia 2020 15:30
jak-wygladaja-najladiejsze0bliznaiczki-swiata-2020
Fot. Getty Images

Pamiętacie najładniejsze bliźniaczki świata? Zjawiskowe siostry z Kalifornii właśnie skończyły 10 lat, a ich kariera nabiera tempa! Co ciekawe, właściwie odkąd się urodziły, rodziców namawiano na to, by zgłosili maluchy do agencji modelek. Jednak mama Leah Rose i Avy Marie wolała skupić się na ich wychowaniu. Po kilku latach zmieniła w końcu zdanie i założyła dziewczynkom konto na Instagramie. To był strzał w 10! Bliźniaczki szybko okrzyknięto najpiękniejszymi bliźniaczkami świata i posypały się zlecenia na sesje zdjęciowe i kampanie reklamowe. Jesteście ciekawi, jak się zmieniły?

Najpiękniejsze bliźniaczki świata mają już 10 lat!

Konto dziewczynek na Instagramie od nazwą Clements Twins obserwuje już 1,8 mln osób! Wcale nas to nie dziwi, bo dziewczynki wyglądają zjawiskowo. A im są starsze, tym ładniejsze! Jednak kariera to nie wszystko – siostry uczęszczają do normalnej szkoły, a po lekcjach chodzą na zajęcia dodatkowe z tańca i pływania dokładnie tak samo, jak ich rówieśnicy.

Tak wyglądały na początku kariery:

A tak wyglądają dziś:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So after feedback from so many of you guys, we’ve decided to use our other account @prettyidentical for posting more of our everyday life and this account we will keep the same with our modeling adventures, photoshoots, unboxings, and all of that! We are excited for you to get to know our personalities more this way! 📸 @robertbeczarski 👗 @petiteamalie - - - #fashion #girlmodel #la #modelkids #girlsfashion #photos #photography #twins #kids #beautiful #twinmodels #identicaltwins #beauty #double #models #twinning #sisters #lamodels #ocmodels #identicaltwinmodels #kidsfashion #kidsmodel #photoshoot #childmodel #modellife #lamodelsyouth #summervibes

Post udostępniony przez Ava + Leah (@clementstwins)

Dramat w rodzinie najpiękniejszych bliźniaczek świata!

Jednak ich życie wcale nie jest usłane różami. W 2019 roku okazało się, że tata dziewczynek ma białaczkę i obie bardzo mocno wspierały go podczas leczenia, a także aktywnie włączyły się w uświadamianie, jak ważne jest to, że każdy z nas może zostać dawcą szpiku i uratować komuś życie!

Dziś tata bliźniaczek czuje się lepiej, ale nadal walczy z chorobą. Pieniądze, które dziewczynki zarabiają na kampaniach, na pewno przydają się rodzinie w tym trudnym okresie!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.