Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

MOSCHINO x SEPHORA - najpiękniejsze kosmetyki wszech czasów!

Xymena Borowiecka 21 sierpnia 2017 06:00
Fot. Materiały prasowe

Kolekcje tej marki od lat zaskakują! Były już torebki w kształcie pudełek HappyMeal, kolekcja poświęcona lalce Barbie czy sukienki ze Spongbobem - postacią z popularniej kreskówki. Od niedawna, włoski dom mody Moschino, którym kieruje charyzmatyczny Jeremy Scott i perfumerie Sephora lansują wspólną linię makijażową. Dostępnych jest w niej siedem produktów, które łączy postać misia. To przesłodki, kultowy już Teddy.

Szybko nauczyłem się, że młodzie ludzie kochają moje projekty, czasem jednak nie mają środków, aby je kupić. Ta kolekcja to dla mnie inny sposób tworzenia Moschino bez rezygnowania z jakości. Jest ona dużo łatwiej dostępna. Uwielbiam to, że jestem w stanie otoczyć swoimi ramionami coraz większą grupę ludzi i sprawić, aby byli oni częścią rodziny Moschino.

 - poinformował twórca kolekcji.

Fot. Materiały prasowe

Oto, co znajdziemy w środku...

Na set składa się paleta cieni, zestaw pędzli pokrytych 24-karatowym złotem, naszyjnik z ukrytą w środku szminką, rozświetlacz oraz mini-paleta w kształcie... torebki! Musicie przyznać - to niewątpliwie najsłodsza kolaboracja roku!

Fot. Materiały prasowe

My chciałybyśmy mieć choć jeden element kolekcji (a najlepiej wszystkie!), a Wy? :)

Fot. Materiały prasowe

Premiera Moschino x Sephora!
 

Uwaga! Kolekcja właśnie wchodzi do sklepów stacjonarnych i internetowych! Wysyłka możliwa jest również do Polski! Spieszcie się - to edycja limitowana! 

Fot. Instagram


Zobacz także: Już jest! Paleta Kate Moss x Decorte: KATE MOSS FAVORITES SET - gdzie ją kupisz?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.