Nowa fryzura Madonny mn
Fot. Win McNamee/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Metamorfoza Madonny! Gwiazda drastycznie zmieniła wygląd

Ikona muzyki zdecydowała się na odważny kolor 

Aleksandra Trendak 21 września 2022 11:30
Nowa fryzura Madonny mn
Fot. Win McNamee/Getty Images

Madonna to niezwykła wokalistka, ikona muzyki popowej, która dzięki swojej działalności oraz niezwykłemu charakterowi wciąż jest niezwykle aktywna na scenie i w świecie show-biznesu. Nie boi się szaleństwa na imprezach, co bardzo często relacjonuje swoim fanom za pomocą Instagrama, ale także w swoim wyglądzie. Od zawsze jest kojarzona ze swoimi blond włosami, jednak ostatnio 64-letnia Królowa Popu postanowiła zmienić drastycznie kolor włosów! Jak teraz wygląda? Na jaki kolor zdecydowała się? Czy pasuje do niej? 

PRZECZYTAJ O: Trendy na jesień 2022: najmodniejsze kolory i techniki malowania ust

Madonna zmieniła kolor włosów 

Królowa Popu, ikona popkultury od zawsze jest kojarzona ze swoimi pięknymi, blond włosami, do których nawet nie raz nawiązywała w swojej twórczości, między innymi podczas trasy koncertowej w 1990 “Blond Ambition World Tour”, w której występowała w słynnym stożkowym staniku od Jean Paul Gaultier. Mimo swojego wieku, wokalistka wciąż wygląda i czuje się młodo, dlatego nie boi się mocnej metamorfozy jaka jest zmiana koloru. Od kilku dni na Instagramie Madonny możemy zobaczyć zdjęcia i filmiki przedstawiające ją w nowym, rudym odcieniu włosów. Artystka postawiła na jasny odcień rudego z delikatnym brązowym odrostem oraz mocne wyprostowanie włosów, co podkreśla ich długość oraz zupełnie nowy charakter.  

Choć początkowo ta metamorfoza może wydawać się bardzo drastyczna i nie pasować do artystki, po chwili przyzwyczajenia można dojść do wniosku, że rude włosy świetnie pasują do jej charakteru i stylu bycia. Nowa fryzura Madonny miała miejsce wraz z premierą nowego remixu kultowej piosenki “Hung Up”, który powstał wraz z raperką Tokisha. Jak oceniacie nowy kolor włosów Madonny? Pasuje do niej rudy, czy lepiej wyglądała w blondzie?  

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?