Nowa fryzura Madonny mn
Fot. Win McNamee/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Metamorfoza Madonny! Gwiazda drastycznie zmieniła wygląd

Ikona muzyki zdecydowała się na odważny kolor 

Aleksandra Trendak 21 września 2022 11:30
Nowa fryzura Madonny mn
Fot. Win McNamee/Getty Images

Madonna to niezwykła wokalistka, ikona muzyki popowej, która dzięki swojej działalności oraz niezwykłemu charakterowi wciąż jest niezwykle aktywna na scenie i w świecie show-biznesu. Nie boi się szaleństwa na imprezach, co bardzo często relacjonuje swoim fanom za pomocą Instagrama, ale także w swoim wyglądzie. Od zawsze jest kojarzona ze swoimi blond włosami, jednak ostatnio 64-letnia Królowa Popu postanowiła zmienić drastycznie kolor włosów! Jak teraz wygląda? Na jaki kolor zdecydowała się? Czy pasuje do niej? 

PRZECZYTAJ O: Trendy na jesień 2022: najmodniejsze kolory i techniki malowania ust

Madonna zmieniła kolor włosów 

Królowa Popu, ikona popkultury od zawsze jest kojarzona ze swoimi pięknymi, blond włosami, do których nawet nie raz nawiązywała w swojej twórczości, między innymi podczas trasy koncertowej w 1990 “Blond Ambition World Tour”, w której występowała w słynnym stożkowym staniku od Jean Paul Gaultier. Mimo swojego wieku, wokalistka wciąż wygląda i czuje się młodo, dlatego nie boi się mocnej metamorfozy jaka jest zmiana koloru. Od kilku dni na Instagramie Madonny możemy zobaczyć zdjęcia i filmiki przedstawiające ją w nowym, rudym odcieniu włosów. Artystka postawiła na jasny odcień rudego z delikatnym brązowym odrostem oraz mocne wyprostowanie włosów, co podkreśla ich długość oraz zupełnie nowy charakter.  

Choć początkowo ta metamorfoza może wydawać się bardzo drastyczna i nie pasować do artystki, po chwili przyzwyczajenia można dojść do wniosku, że rude włosy świetnie pasują do jej charakteru i stylu bycia. Nowa fryzura Madonny miała miejsce wraz z premierą nowego remixu kultowej piosenki “Hung Up”, który powstał wraz z raperką Tokisha. Jak oceniacie nowy kolor włosów Madonny? Pasuje do niej rudy, czy lepiej wyglądała w blondzie?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…