Nowa fryzura Madonny mn
Fot. Win McNamee/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Metamorfoza Madonny! Gwiazda drastycznie zmieniła wygląd

Ikona muzyki zdecydowała się na odważny kolor 

Aleksandra Trendak 21 września 2022 11:30
Nowa fryzura Madonny mn
Fot. Win McNamee/Getty Images

Madonna to niezwykła wokalistka, ikona muzyki popowej, która dzięki swojej działalności oraz niezwykłemu charakterowi wciąż jest niezwykle aktywna na scenie i w świecie show-biznesu. Nie boi się szaleństwa na imprezach, co bardzo często relacjonuje swoim fanom za pomocą Instagrama, ale także w swoim wyglądzie. Od zawsze jest kojarzona ze swoimi blond włosami, jednak ostatnio 64-letnia Królowa Popu postanowiła zmienić drastycznie kolor włosów! Jak teraz wygląda? Na jaki kolor zdecydowała się? Czy pasuje do niej? 

PRZECZYTAJ O: Trendy na jesień 2022: najmodniejsze kolory i techniki malowania ust

Madonna zmieniła kolor włosów 

Królowa Popu, ikona popkultury od zawsze jest kojarzona ze swoimi pięknymi, blond włosami, do których nawet nie raz nawiązywała w swojej twórczości, między innymi podczas trasy koncertowej w 1990 “Blond Ambition World Tour”, w której występowała w słynnym stożkowym staniku od Jean Paul Gaultier. Mimo swojego wieku, wokalistka wciąż wygląda i czuje się młodo, dlatego nie boi się mocnej metamorfozy jaka jest zmiana koloru. Od kilku dni na Instagramie Madonny możemy zobaczyć zdjęcia i filmiki przedstawiające ją w nowym, rudym odcieniu włosów. Artystka postawiła na jasny odcień rudego z delikatnym brązowym odrostem oraz mocne wyprostowanie włosów, co podkreśla ich długość oraz zupełnie nowy charakter.  

Choć początkowo ta metamorfoza może wydawać się bardzo drastyczna i nie pasować do artystki, po chwili przyzwyczajenia można dojść do wniosku, że rude włosy świetnie pasują do jej charakteru i stylu bycia. Nowa fryzura Madonny miała miejsce wraz z premierą nowego remixu kultowej piosenki “Hung Up”, który powstał wraz z raperką Tokisha. Jak oceniacie nowy kolor włosów Madonny? Pasuje do niej rudy, czy lepiej wyglądała w blondzie?  

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.