Mary Komasa, VIVA! wrzesień 2016, 19/2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Mary Komasa w odważnym wpisie pokazała blizny na brzuchu ciążowym!

Wokalista po 13 latach zaszła w ciążę!

Aleksandra Frankowska 28 września 2021 11:27
Mary Komasa, VIVA! wrzesień 2016, 19/2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Mary Komasa kilka miesięcy temu wyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Przez 13 lat starała się o to, aby zostać mamą.  Nie pomagała jej w tym endometrioza, z którą się zmaga. W mocnym wpisie wsparła kobiety, które również dotknęła ta choroba i pokazała swoje blizny na ciążowym brzuchu.

CZYTAJ TEŻ: Mary Komasa będzie mamą! „Czekaliśmy na nią trzynaście lat”, mówi szczerze o ciąży

Mary Komasa spodziewa się dziecka

Wokalistka w lipcu podzieliła się radosną informacją, że spodziewa się dziecka. Wówczas była w czwartym miesiącu ciąży i jak sama przyznała, był to proces, który trwał aż... 13 lat! Mary Komasa od 2008 roku jest żoną kompozytora Antoniego Łazarkiewicza. Choroba przeszkadzała jej w zostaniu matką, jednak nie poddała się.

Jestem w czwartym miesiącu ciąży. Jest to moja pierwsza ciąża i jestem bardzo szczęśliwa, bo staraliśmy się o nią przez 13 lat - wyznała Komasa w rozmowie z Plejadą. Choruję na endometriozę i, jak wiele osób zmagających się z tą chorobą, usłyszałam nieraz informację o tym, że muszę się przygotować na to, że ciąża nie będzie mi dana.

Mary Komasa pokazała zdjęcie blizn na brzuchu

Na Instagramie wokalistki pojawiło się zdjęcie jej ciążowego brzucha, na którym wyraźnie zarysowują się blizny. Przypominają one Mary o walce z chorobą.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wiedzieliście, że brat-bliźniak Mary Komasy jest śpiewakiem operowym?

Blizny na moim sześciomiesięcznym ciążowym brzuszku zawsze będą mi przypominały o mojej walce z endometriozą. Ciężkiej walce, która wiele razy zostawiała mnie kompletnie bez sił i bez nadziei, że może być lepiej! Jedyne, co dodawało otuchy, to świadomość, że nie jestem w tym sama! Jest nas, endowojowniczek cała armia na świecie!!! I wasze wsparcie było i jest jak tarcza ochronna! - napisała na swoim Instagramie. 

Widać, że Mary Komasie nie brakuje odwagi w mówieniu o tym, z jakimi mierzy się przeciwnościami losu.  Bardzo ją za to podziwiamy! Tak samo jak za Ewę Chodakowską i Olą Żebrowską, które także ostatnio podzieliły się zdjęciami swoich pięknych, ale jak się okazuje - wcale nie doskonałych ciał. Oby więcej tak szczerych i odważnych wpisów w mediach społecznościowych!

EWA CHODAKOWSKA: Ewa Chodakowska pokazała swoje blizny i rozstępy!

ALEKSANDRA ŻEBROWSKA: Aleksandra Żebrowska pokazała kolejne naturalne zdjęcie. Nie wstydzi się swojego cellulitu!

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.