VIVA! Tylko u nas

Nowe perfumy Kim Kardashian wyprzedały się w jeden dzień! Gwiazda zarobiła na nich majątek. Wiemy ile!

Marta Cieplak 20 listopada 2017 15:00

Zapachy KKW Fragrance Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Oud i Crystal Gardenia Citrus oraz Kim Kardashian
Fot. Instagram@kkwfragrance

Kim Kardashian znów odniosła niebywały sukces – w jeden dzień sprzedała wszystkie dostępne flakony nowych perfum KKW Fragrance i zarobiła na nich 10 milionów dolarów! Choć właściwie nie powinno nas to dziwić, bo jej linia kosmetyków do konturowania także wyprzedała się w kilka godzin. Gwiazda zapowiedziała już w mediach społecznościowych, że robi wszystko, by perfumy były znów jak najszybciej dostępne na stronie www.kkwfragrance.com.

 

Zobacz także: Triki urodowe Kim Kardashian - poznajcie jej sposoby na perfekcyjny makijaż, włosy i paznokcie!

Perfumy KKW Fragrance od Kim Kardashian - trzy flakony
Fot. Instagram@kkwfragrance

Tak wyglądają flakony perfum Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus i Crystal Gardenia Oud.

 

Siostry Kardashian mają głowę do interesów

Takie zawrotne sumy dla sióstr Kardashian nie są nowością. Siostra Kim, Kylie, zarobiła taką samą kwotę w sierpniu na swojej kolekcji urodzinowej, a na świątecznej aż 18 milionów! Zastanawiające jest tylko to, że ludzie tak chętnie kupują zapach bez możliwości jego powąchania. Ale Kim dobrze wie, jak podgrzać atmosferę. Dlatego na swoim Instagramie, który ma 104 mln followersów (!), oraz na profilu poświęconym samym perfumom, bardzo skutecznie podgrzewała atmosferę pokazując zdjęcia składników i prototypów opakowań.  Ale trzeba też przyznać, że amerykańskie magazyny modowe oraz portale internetowe, które miały okazję poznać zapachy Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Citrus i Crystal Gardenia Oud przed ich oficjalną premierą, wystawiły im bardzo wysokie noty, co na pewno także przełożyło się na wysoką sprzedaż. Tak czy inaczej czekamy na kolejny ruch gwiazdy, bo możemy być pewni, że będzie biznesowym sukcesem. Może Kim stworzy perfumy dla dzieci?:-)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.