Kim Kardashian
Fot. Cindy Ord/MG22/Getty Images for The Met Museum/Vogue
Metamorfozy gwiazd

Kim Kardashian obcięła włosy?

W nowej fryzurze wygląda jak Anna Wintour

Marta Cieplak 24 czerwca 2022 16:30
Kim Kardashian
Fot. Cindy Ord/MG22/Getty Images for The Met Museum/Vogue

Kim Kardashian od kilku miesięcy nosi platynowy blond,  ale to nie oznacza, że nie ma ochoty na zmiany uczesania. Wiąże je na różne sposoby, doczepia dłuższe pasma, by za każdym razem zaskakiwać swoich fanów na Instagramie. A ma ich już 320 mln! Teraz mogli doznać szoku, bo Kim pokazała się w long bobie u boku Anny Wintour. I wygląda jak jej młodsza siostra.

ZOBACZ TAKŻE: Mieszka w pałacu, a właśnie kupiła jeden z najbrzydszych domów w Los Angeles! Dlaczego Kim Kardashian zdecydowała się na taki zakup?

Kim Kardashian w krótkich włosach

Na najnowszych zdjęciu na Instagramie Kim zachwyca w prostym, klasycznym cięciu na boba. Pozuje na nim z naczelną amerykańskiego Vogue'a - Anną Wintour. Mają bardzo podobne uczesania z tą różnicą, że Anna ma jeszcze grzywkę i o kilka centymetrów krótsze cięcie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @kimkardashian

Kim wygląda w tej długości naprawdę świetnie – nowocześnie i elegancko. A tak komentują jej niwy look fani:

Królowe

Pięknie

Bliźniaczki

Jednak jeśli jesteście ganami Kim w długich włosach, możecie być spokojni. To tylko chwilowa metamorfoza za pomocą peruki. Kim wrzuciła bowiem na stories filmiki z dziećmi, na których widać, że jej kosmyki nadal sięgają połowy pleców!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @kimkardashian

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.