Kim Kardashian kosmetyki SKKN BY KIM
Fot. Instagram@kimkardashian
Ze świata urody

Kim Kardashian lansuje nową linię kosmetyków do pielęgnacji skóry SKKN by KIM

Zestaw 9 kosmetyków będzie kosztował prawdziwą fortunę!

Marta Cieplak 2 czerwca 2022 15:30
Kim Kardashian kosmetyki SKKN BY KIM
Fot. Instagram@kimkardashian

Kim Kardashian niecały rok temu zamknęła swój kosmetyczny brand KKW Beauty tłumacząc to tym, że chce zmienić formuły na lepsze, skuteczniejsze i bardziej przyjazne środowisku. Złośliwi twierdzą jednak, że powodem był rozwód z Kanye Westem, bo przecież inicjał jego nazwiska widniał w nazwie marki. Jedno jest jednak pewne – teraz królowa Instagrama (obserwuje ją 314 mln osób) powraca z zupełnie nową i bardzo luksusową koncepcją pielęgnacji SKKN by KIM.

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian mieszka w pałacu, a właśnie kupiła jeden z najbrzydszych domów w Los Angeles! Dlaczego?

Kosmetyki do pielęgnacji skóry SKKN by KIM

Kim Kardashian dla piękna i urody jest zrobić naprawdę wiele. W wywiadzie udzielonym The New York Times przyznała nawet, że jeśli ktoś powiedziałby, że dzięki codziennemu zjedzeniu własnych odchodów będzie piękna i młoda, to byłaby w stanie to rozważyć! Dlatego do pielęgnacji skóry przykłada naprawdę ogromną wagę, korzystając z wiedzy i doświadczenia największych guru branży, w tym Joanny Czech, słynnej kosmetyczki gwiazd. Linia kosmetyków SKKN by KIM jest dokładnym odzwierciedleniem jej własnej urodowej rutyny. „Przez lata miałam ogromny przywilej uczenia się o skórze i jej pielęgnacji od najlepszych dermatologów i estetyków na świecie, a każda butelka z mojej nowej linii jest wypełniona wiedzą, którą zgromadziłam po drodze. Znajdziesz tu opakowania z możliwością wielokrotnego napełniania oraz czyste, naukowo potwierdzone składniki, które odżywiają wszystkie rodzaje, odcienie i struktury skóry na każdym etapie dojrzałości. Stworzyłam tę linię, aby każdy mógł czuć się pewnie w swojej skórze, i nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie będę mogła się nią z Wami podzielić!” napisała Kim na swoim Instagramie.

W ramach linii dostępnych będzie aż 9 produktów na bazie witaminy C, kwasu hialuronowego, niacynamidu, kwasu glikolowego i mlekowego, a także masła shea i skwalanu. Kim zapytana o to, czy wszystkie 9 kosmetyków jest niezbędnych do uzyskania efektu zdrowej i młodej skóry, gwiazda odpowiedziała jasno: „Wszystkie są niezbędne. Jeśli jakiś krok ma być wyeliminowany, to są to preparaty złuszczające, które nie wymagają codziennego stosowania”.

Jednak aby wyglądać jak Kim Kardashian, trzeba mieć spore możliwości finansowe. Bo choć kosmetyki będą w sprzedaży dopiero od 21 czerwca 2022 to już wiadomo, że komplet produktów SKKN by KIM będzie kosztował 690 dolarów, czyli niemal 3 tysiące złotych!

A mimo to jesteśmy pewni, że fani celebrytki na pewno skuszą się na lansowane przez nią nowości. 

Kim Kardashian  SKKN BY KIM
Fot. Instagram@kimkardashian

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.