Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Zielińska postawiła na letnią metamorfozę

Aktorka wróciła do naturalnego koloru włosów

Marta Cieplak 18 lipca 2023 11:30
Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Katarzynę Zielińską kojarzymy z oryginalnym, rudym odcieniem włosów. Śmiało można powiedzieć, że ten kolor to jej znak rozpoznawczy. Dlatego niemałym zaskoczeniem był dla jej fanów najnowszy post, na którym prezentuje się w zupełnie nowym uczesaniu. Wygląda tak inaczej, że w pierwszym momencie trudno ją rozpoznać.

ZOBACZ TAKŻE: Zniknęła z mediów, ale wraca z przytupem. Magdalenę Kumorek będą podziwiać miliony

Katarzyna Zielińska w ciemnych włosach

Aktorka Katarzyna Zielińska bardzo rzadko zmienia coś w swoim wyglądzie. Najpierw przez lata nosiła krótkie włosy, potem lekko je zapuściła, ale rudym odcieniom włosów była zawsze wierna. Dzięki nim jest natychmiast rozpoznawalna. Czyżby jednak ten kolor już jej się znudził? Dowodem może być najnowsze zdjęcia na Instagramie gwiazdy, gdzie widzimy ją w brązowych włosach.

Pod zdjęciem aktorka napisała:

Takie małe szaleństwo na wakajki. Wróciłam do swojego koloru. Fajnie? Czy jednak rudy?

Nam taka metamorfoza bardzo się podoba, bo ten kolor pięknie podbija kolor oczu Katarzyny Zielińskiej. Jednak gdy się przyglądamy dokładniej możemy podejrzewać, że to nie prawdziwa zmiana koloru, a jedynie nałożony filtr. Szczególnie, że na fotografii aktorka ma bardzo dużo wyrazistych piegów, których na co dzień nie widać na jej twarzy.

Jednak nawet jeśli jest to tylko specjalny filtr, to może się okazać, że Katarzyna Zielińska zdecyduje się na prawdziwą metamorfozę, bo fani oraz koleżanki po fachu są zachwyceni tym, jak wygląda w brązie:

Kasia suuuuper , a te piegi są przepiękne, napisała Małgorzata Socha

Jest też jednak spore grono obserwatorów, którzy uważają, że rudy znacznie lepiej pasuje do Katarzyny Zielińskiej. A jakie jest Wasze zdanie?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.