Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Glinka pokazała rosnący brzuszek!

I to w jakiej kreacji!

Marta Cieplak 22 stycznia 2020 18:45
Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Na początku roku Katarzyna Glinka, aktorka znana szerokiej publiczności z serialu Barwy szczęścia, podzieliła się z fanami informacją, że spodziewa się drugiego dziecka. Wtedy też po raz pierwszy pokazała zaokrąglony brzuszek. Od tego czasu fani bacznie śledzą jej profil i sprawdzają czy nie pojawiają się żadne nowe zdjęcia. Do tej pory aktorka pokazywała głównie zdjęcia na siedząco albo portrety, starannie ukrywając okolice brzucha. Ale dziś się to zmieniło!

Katarzyna Glinka z dużym ciążowym brzuszkiem

Aktorka podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z przymiarek sukni u znanej projektantki, Violi Piekut. Widać na nim wyraźnie, że brzuszek jest już coraz większy!

Nie jest łatwo ubrać kobietę w ciąży 😆 wiecie ,ze najwygodniej jest w dresach lub legginsach :) tu odstaje tam uwiera , generalnie zawsze jest coś do zatuszowania🧐😃 Dlatego właśnie do niej mam ogromne zaufanie. @violapiekut nikt nie zrobi tego lepiej i w dodatku z ogromnym wyczuciem 😘 ściskam wszystkie Mamuśki !!!

Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się pełne zachwytu komentarze:

Przepiękna

Wygląda Pani kwitnąco! :)

Bosko

Anioł w stanie błogosławionym.

Wow rewelacja, fantastyka, obłędnie Pani Kasiu..🌟🌟❤️😍😍🌹

My też nie możemy się napatrzeć! Gwiazda wygląda zjawiskowo – z wyszywanego koralikami materiału podkreśla idealną sylwetkę aktorki i sprawia, że wygląda ona po prostu posągowo! Jak widać ciąża jej służy. Dlatego czekamy na więcej zdjęć uwypuklających coraz większy brzuszek. 

Katarzyna Glinka w ciąży
Fot. Instagram@katarzynaglinka

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.