Elzbieta-Zajacowna-inna-fryzura
Metamorfozy gwiazd

Ciężka choroba, wielka kariera i zniknięcie z ekranu... Co dziś robi Elżbieta Zającówna?

Aktorka mocno zmieniła się przez lata!

Redakcja VIVA! 20 grudnia 2020 12:51
Elzbieta-Zajacowna-inna-fryzura

Pamiętacie popularny serial z lat 90. Matki żony i kochanki, który oglądała cała Polska? Jedną z głównych ról grała w nim piękna aktorka Elżbieta Zającówna. I choć to właśnie ta produkcja przyniosła gwieździe największą porcję sympatii publiczności, to artystka wystąpiła także w Seksmisji, Va Banku czy Samym życiu. Tak czy tak aktorstwo nie było pierwszym zawodowym planem 62-latki. Zrealizowanie marzenia o innej profesji było jednak niemożliwe przez ciężką chorobę...

Co dziś robi i jak wygląda Elżbieta Zającówna?

Od kilkunastu lat bardzo mało słychać w mediach o Elżbiecie Zającównej. Od 2008 roku aktorka nie pojawiła się w żadnej nowej popularnej produkcji... A jak to się stało, że 62-latka stała się częścią show-biznesu? Ponoć Elżbieta Zającówna wcale nie chciała być aktorką. Mimo wielkiego talentu i niebanalnej urody, marzyła o zupełnie innej przyszłości. Chciała być sportsmenką. Niestety lekarska diagnoza była bezlitosna. Wykryto u niej ciężką chorobę związaną z krzepliwością krwi (choroba Von Willebranda), musiała więc zrezygnować ze sportowych planów. Wtedy podjęła odważną decyzję i postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie.

Elzbieta-Zajacowna-metamorfoza-2020-bardzo-szczupla
Fot. East News

Show-biznes ją pokochał, okazało się, że jest jedną z najlepiej zapowiadających się gwiazd, a jej kariera rozwinęła się błyskawicznie. Mimo ogromnego potencjału Zającówna wcale nie postawiła na sukces zawodowy. Choć mogła być jedną z najbardziej rozchwytywanych serialowych aktorek, postanowiła skupić się na córce Gabrieli i mężu Krzysztofie Jaroszyńskim. Co jeszcze przekonało ją, by odsunąć się w cień? „Kiedy poważnie zachorowałam, zrozumiałam, co jest w życiu najważniejsze. Zmieniło się moje podejście do zawodu. Powiedziałam sobie, że nie będę umierać na scenie”, opowiadała w jednym z wywiadów aktorka.

Skoro nie widzimy ulubienicy publiczności na szklanym i srebrnym ekranie, to co na co dzień robi Elżbieta Zającówna? Okazuje się, że prowadzi firmę produkcyjną Gabi, a także od 10 lat jest wiceprezesem Fundacji Polsat. 

Elżbieta Zającówna co dziś robi?
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum

A czy aktorka zatęskniła już za odgrywaniem ról przed kamerą? Wydaje się, że tak! Elżbieta Zającówna zagrała w komedii romantycznej Szczęścia chodzą parami, której premiera była zaplanowana na 25 grudnia. Niestety przez pandemię koronawirusa film trafi do kin z opóźnieniem - w kolejnym roku. Gwiazda zagrała u boku Piotra Machalicy, Aleksandry Domańskiej, Weroniki Książkiewicz i wielu innych.

Ponadto kilka dni temu Monika Zamachowska podzieliła się zdjęciem z innego projektu, którego Elżbieta Zającówna także była częścią! „Ale skład! Mikołaj(-e) na Żoliborzu, w reżyserii ZZamachowskiego, już niedługo na stronie Urzędu Dzielnicy Żoliborz. Urzędowi serdecznie dziękuję za zaproszenie! Dla mnie fantastyczna przygoda wyprodukowania tego show”, napisała dziennikarka na swoim Instagramie.

Jak teraz wygląda Elżbieta Zającówna 2020?

Elżbieta Zającówna zawsze uwodziła spojrzeniem i nieprzeciętnym uśmiechem. Charakteryzowały ją duże oczy, ciemne długie włosy i piękna sylwetka. Zawsze była bardzo szczupła i zgrabna. Obecnie aktorka ma 62 lata. Jak teraz wygląda znana aktorka sprzed lat? Zobaczcie jej metamorfozę! 

Elzbieta-Zajacowna-metamorfoza-2020-jak-teraz-wyglada-aktorka
Fot. East News

Elzbieta-Zajacowna-metamorfoza-2020-zmiana-fryzury
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Elżbieta zającówna (@elzbietazajacowna)

akpa20110913_polsat_cafe_jw_4480.jpg
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?