Elzbieta-Zajacowna-inna-fryzura
Metamorfozy gwiazd

Jak przez lata zmieniła się Elżbieta Zającówna! Pamiętacie tę aktorkę?

Aktorka w lipcu skończy 61 lat! Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2020 16:31
Elzbieta-Zajacowna-inna-fryzura

Pamiętacie bardzo znany serial z lat 90. Matki żony i kochanki, który oglądała cała Polska. Jedną z głównych ról grała w nim piękna aktorka Elżbieta Zającówna, seksowna wysoka brunetka. Od kilkunastu lat bardzo mało słychać w mediach o Elżbiecie Zającównej, aktorka nie pojawiła się w żadnej nowej popularnej produkcji. Ponoć Elżbieta Zającówna wcale nie chciała być aktorką. Mimo wielkiego talentu i niebanalnej urody, marzyła o zupełnie innej przyszłości. Chciała być sportsmenką. Niestety lekarska diagnoza była bezlitosna. Wykryto u niej ciężką chorobę związaną z krzepliwością krwi, musiała więc zrezygnować z planów. Wtedy podjęła odważną decyzję i postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Show-biznes ją pokochał, okazało się, że jest jedną z najlepiej zapowiadających się gwiazd, a jej kariera rozwinęła się błyskawicznie. Mimo ogromnego potencjału Zającówna wcale nie postawiła na sukces zawodowy. Choć mogła być jedną z najbardziej rozchwytywanych serialowych aktorek, postanowiła skupić się na córce. Od 11 lat pojawia się na ekranie sporadycznie. Prowadzi firmę produkcyjną, przez lata była też wiceprezesem dużej fundacji.

Elzbieta-Zajacowna-metamorfoza-2020-bardzo-szczupla
Fot. East News

Jak teraz wygląda Elżbieta Zającówna 2020?

Elżbieta Zającówna zawsze uwodziła spojrzeniem i nieprzeciętnym uśmiechem. Charakteryzowały ją duże oczy, ciemne długie włosy i piękna sylwetka. Zawsze była bardzo szczupła i zgrabna. Obecnie aktorka ma 60 lat,  lipcu 2020 skończy 61. Jak teraz wygląda znana aktorka sprzed lat? Zobaczcie jej metamorfozę!

Elzbieta-Zajacowna-metamorfoza-2020-jak-teraz-wyglada-aktorka
Fot. East News

Elzbieta-Zajacowna-metamorfoza-2020-zmiana-fryzury
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Elżbieta zającówna (@elzbietazajacowna)

Elżbieta Zającówna w czarnej marynarce

Elżbieta Zającówna
Fot. ONS

akpa20110913_polsat_cafe_jw_4480.jpg
Fot. AKPA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.