Kylie Jenner
Fot. Instagram/Kylie Jenner
Ze świata urody

Kylie Jenner zszokowała fanów pokazując się na Instagramie bez makijażu!

Nie uwierzycie co widać na jej skórze!

Marta Cieplak 20 kwietnia 2019 08:30
Kylie Jenner
Fot. Instagram/Kylie Jenner

Kylie Jenner to najmłodsza miliarderka na świecie, która majątek zarobiła na kosmetykach do makijażu. Kylie Cosmetics. W założeniu formy nie chciała pomóc jej nawet mama – Kris, więc młodsza siostra Kim Kardashian do wszystkiego doszła sama. Ze względu na branżę najczęściej pokazuje się w nieskazitelnym makijażu, a jeśli już pozuje bez niego, to zdjęcia są na tyle z daleka, albo tak oświetlone, by nie było widać szczegółów. Tym razem jest inaczej! 

Jak Kylie Jenner wygląda bez makijażu?

Na najnowszym zdjęciu, które Kylie opublikowała na swoim koncie na Instagramie, dokładnie widać, że celebrytka nie ma na skórze ani grama podkładu. Dlaczego? Bo widać, że twarz jest cała usiana drobnymi piegami, które tylko dodają Kylie uroku! Naprawdę musimy przyznać, że wygląda ślicznie i bardzo dziewczęco. 

Wystarczy przypomnieć, że moda na piegi nadal trwa i niektóre kobiety decydują się nawet na ich... tatuowanie! Jak widać Kylie nie musi posuwać się do takich drastycznych metod, bo ma je w prezencie od matki natury. Zastanawiamy się jednak, czy kłopot z pigmentacją nie ma powiązania z ekspozycją na słońce bez właściwej fotoprotekcji. W końcu w Los Angeles słońce świeci przez cały rok i to naprawdę mocno, więc skóra Kylie jest bardzo narażona na skutki uboczne promieniowania utrafioletowegp...

Tak czy inaczej wygląda świetnie. I bardzo podoba nam się w takim naturalnym wydaniu. A Tobie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy hump day🤪

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Dla porównania zdjęcie w pełnym makijażu, z jakiego słynie celebrytka:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i can’t wait to launch a new product for @kyliecosmetics 😝 can you guess what it is? ✨

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.