Joanna Liszowska, VIVA! 15/2021 sierpień
Fot. Arek Wiedeński
O tym się mówi

Joanna Liszowska pokazała zjawiskowe zdjęcie bez makijażu! Jakich kosmetyków używa, że tak wygląda?

„Nie ma znaczenia, czy kosmetyk jest drogi, czy tani” mówi.

Marta Cieplak 27 września 2021 18:30
Joanna Liszowska, VIVA! 15/2021 sierpień
Fot. Arek Wiedeński

Joanna Liszowska to jedna z tych polskich aktorek, po której absolutnie nie widać upływającego czasu. Gwiazda ma 42 lata, ale patrząc na jej skórę można by ocenić, że ma conajmniej o 10 lat mniej! Jak ona to robi? Jakich kosmetyków używa? Już zdradzamy!

Zobacz także: Jak Joanna Liszowska zmieniła się po czterdziestce? Aktorka znalazła rozwiązanie na mijający czas

Jakich kosmetyków używa Joanna Liszowska?

Joanna Liszowska mimo, że jest bardzo zapracowana, nie zapomina o swoich fanach i regularnie wrzuca posty na Instagram. Na ostatnim zdjęciu można zobaczyć ją na tle morza, w związanych włosach i zupełnie bez makijażu. I właśnie na tej fotografii widać, że ma doskonałą skórę – gładką, jędrną, niemal bez zmarszczek. I do tego pełną młodzieńczego blasku. Czemu to zawdzięcza?

A co to za dziewczynka?😍❤️ - zapytała w komentarzu Magdalena Stużyńska?

Faktycznie na zdjęciu z Instagrama Joanna Liszowska nie wygląda absolutnie na swój wiek. Można by więc przypuszczać, że aktorka wydaje krocie na kosmetyki i zabiegi. Ale jak sama wyznaje, wcale nie kieruje się ceną w wyborze produktów do pielęgnacji czy makijażu. Najważniejsze jest dla niej właściwe działanie.

Wybieram złoty środek. Dla mnie nie znaczenia, czy kosmetyk jest drogi, czy tani. Uwielbiam balsam do ciała Nivea i błyszczyk od Yves Saint Laurent - mówiła w rozmowie z polki.pl

W końcu wiele kosmetyków korzysta z tych samych składników aktywnych, więc tańszy odpowiednik kremu wcale automatycznie nie oznacza, że będzie gorzej działał. Kluczem jest tutaj dobór właściwej formuły do potrzeb skóry. 

Dotyczy to tak samo kosmetyków do twarzy, ciała jak i włosów. Gwiazda serialu Przyjaciółki docenia te produkty, które po prostu działają, niezależnie od marki. Poza kosmetykami od Nivea i YSL uwielbia też linię Cement Termiczny francuskiej marki Kerastase. - Wiem, że dobroczynne składniki z odżywki Cement Termiczny Kérastase uaktywniają się pod wpływem ciepła, więc stosuję i polecam - mówiła w tym samym wywiadzie. Wyznała jednak, że jeśli nie musi, to nie używa suszarki, bo jej włosy tylko na tym korzystają. A przecież zjawiskowe loki są jej znakiem rozpoznawczym i jednym z największych atutów!
 

Zobacz także: Plopping to genialna metoda stylizowania kręconych włosów!

Joanna Liszowska, VIVA! 15/2021 sierpień
Fot. Arek Wiedeński

Joanna Liszowska, VIVA! 15/2021 sierpień
Fot. Arek Wiedeński

Joanna Liszowska, VIVA! 15/2021 sierpień
Fot. Arek Wiedeński

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.