kim basinger mn
Fot. Tibrina Hobson/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Jak dziś wygląda Kim Basinger? Zobacz najnowsze zdjęcia! 

Dawno niewidziana gwiazda Hollywood przeszła niezwykłą metamorfozę 

Aleksandra Trendak 10 marca 2023 14:30
kim basinger mn
Fot. Tibrina Hobson/Getty Images

Kim Basinger zyskała sławę w latach osiemdziesiątych, kiedy zagrała dziewczynę Bonda u boku Seana Connery’ego w “Nigdy nie mów nigdy”. Dużą popularność przyniosła jej także rola w dramacie erotycznym “9 i pół tygodnia”, a za kreację w “Tajemnicach Los Angeles” otrzymała Oscara. W ostatnich latach jednak jej kariera aktorska odrobinę przycichła, a media głównie skupiają się na jej rzekomych operacjach plastycznych, których Kim nigdy nie potwierdziła. Niedawno została ona jednak sfotografowana przez paparazzi w drodze do jednego z klubów i jej wygląda szokuje! Zobaczcie, jak wygląda teraz Kim Basinger!

PRZECZTAJ O: Odkryty instynkt Sharon Stone: Składniki stylu gwiazdy Hollywood

Odmieniona twarz Kim Basinger 

Kim Basigner w ostatnich latach zdecydowanie wycofała się i bardzo długo nie występowała w mediach, jednak niedawno paparazzi zrobiło jej zdjęcie jak zmierzała do klubu ze striptizem na baby shower swojej córki - Ireland Baldwin. Na najnowszych zdjęciach trudno rozpoznać gwiazdę “Tajemnice Los Angeles” oraz “Nigdy nie mów nigdy”, gdyż jej twarz zmieniła się nie do poznania! 69-letnia Kim Basinger miała tamtego wieczoru na sobie ciemnoszary garnitur, białą koszulę i pasujące do niej buty. Stylizację uzupełniła delikatnym makijażem i rozpuszczonymi włosami. Trzeba przyznać, że Kim na przestrzeni lat przeszła niezwykłą metamorfozę! 

kim basinger
Fot. Backgrid/East News

Kim Basinger w 1993 roku wyszła za Aleca Baldwina, a już w 1995 roku na świat przyszła ich córka, Ireland Eliesse. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i zakończyło się batalią o prawo do opieki nad córką oraz rozwodem. Teraz 27-letnia Ireland jest w ciąży i już wkrótce zostanie mamą swojego pierwszego dziecka ze swoim chłopakiem - muzykiem Andre Allen Anjos. Właśnie z tej okazji zorganizowała nietypowy baby shower w klubie ze striptizem, na którym pojawiła się jej matka Kim Basinger ze swoim chłopakiem Mitchem Stone. Jak oceniacie metamorfozę aktorki?  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.