Hubert Urbański, VIVA! luty 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Hubert Urbański pokazał zdjęcie z młodości!

Wygląda na nim jak Edward Norton!

Marta Cieplak 9 kwietnia 2021 19:30
Hubert Urbański, VIVA! luty 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Hubert Urbański jest jednym z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Największą popularność zdobył dzięki roli prowadzącego program Milionerzy, który prowadzi z przerwami od 1999 roku! Choć jest kojarzony głównie ze stacją TVN, przez pewien czas pracował także w Polsacie i TVP, gdzie m.in. prowadził Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland i Bitwę na głosy. A od 2020 w radio newonce można słuchać także jego audycji HU wie, w której Hubert Urbański prowadzi rozmowy z młodymi ludźmi z pokolenia Z. Teraz sam postanowił przypomnieć fanom jak wyglądał mając 23 lata! Na zdjęciu do złudzenia przypomina hollywoodzkiego aktora, Edwarda Nortona!

Jak w młodości wyglądał Hubert Urbański?

Hubert Urbański uważany jest za jednego z najlepiej ubranych Polaków – nosi nienagannie skrojone garnitury i ma styl, którym inspiruje także znacznie młodszych od siebie mężczyzn. Jego znakiem charakterystycznym są także siwe, obcięte na krotko włosy. I właśnie to one odróżniają go najmocniej od kolegów z telewizji. Ale na zdjęciu, które pokazał właśnie na swoim Instagramie, na próżno ich szukać! Na fotografii widać uśmiechniętego bruneta!

To zdjęcie wywołało falę pytań od fanów, m.in. o to, kiedy osiwiał. Hubert Urbański odpisał, że już wtedy widać było pierwsze siwe włosy! 

Hubert Urbański zdradził nam kulisy programu Milionerzy!

Post zachwycił fanów, którzy zasypali Huberta Urbańskiego komplementami:

Niezłe ciacho 

..jaki słodziak... 23 lata...😘😀

W zasadzie to Pan się nie zmienia, jedynie kolor włosów inny, forever young😄😊🔥

jest Pan jak wino, im starsze tym lepsze 🍷

Pojawiły się też komentarze, że wygląda jak młody Edward Norton albo... George Clooney! Wy też widzicie takie podobieństwo?

Ewa Minge pokazała, jak wyglądała 30 lat temu! Te zdjęcia są hitem sieci!

A wy wolicie Huberta w ciemnych czy jednak siwych włosach?

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.