Hubert Urbański, VIVA! luty 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Hubert Urbański pokazał zdjęcie z młodości!

Wygląda na nim jak Edward Norton!

Marta Cieplak 9 kwietnia 2021 19:30
Hubert Urbański, VIVA! luty 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Hubert Urbański jest jednym z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Największą popularność zdobył dzięki roli prowadzącego program Milionerzy, który prowadzi z przerwami od 1999 roku! Choć jest kojarzony głównie ze stacją TVN, przez pewien czas pracował także w Polsacie i TVP, gdzie m.in. prowadził Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland i Bitwę na głosy. A od 2020 w radio newonce można słuchać także jego audycji HU wie, w której Hubert Urbański prowadzi rozmowy z młodymi ludźmi z pokolenia Z. Teraz sam postanowił przypomnieć fanom jak wyglądał mając 23 lata! Na zdjęciu do złudzenia przypomina hollywoodzkiego aktora, Edwarda Nortona!

Jak w młodości wyglądał Hubert Urbański?

Hubert Urbański uważany jest za jednego z najlepiej ubranych Polaków – nosi nienagannie skrojone garnitury i ma styl, którym inspiruje także znacznie młodszych od siebie mężczyzn. Jego znakiem charakterystycznym są także siwe, obcięte na krotko włosy. I właśnie to one odróżniają go najmocniej od kolegów z telewizji. Ale na zdjęciu, które pokazał właśnie na swoim Instagramie, na próżno ich szukać! Na fotografii widać uśmiechniętego bruneta!

To zdjęcie wywołało falę pytań od fanów, m.in. o to, kiedy osiwiał. Hubert Urbański odpisał, że już wtedy widać było pierwsze siwe włosy! 

Hubert Urbański zdradził nam kulisy programu Milionerzy!

Post zachwycił fanów, którzy zasypali Huberta Urbańskiego komplementami:

Niezłe ciacho 

..jaki słodziak... 23 lata...😘😀

W zasadzie to Pan się nie zmienia, jedynie kolor włosów inny, forever young😄😊🔥

jest Pan jak wino, im starsze tym lepsze 🍷

Pojawiły się też komentarze, że wygląda jak młody Edward Norton albo... George Clooney! Wy też widzicie takie podobieństwo?

Ewa Minge pokazała, jak wyglądała 30 lat temu! Te zdjęcia są hitem sieci!

A wy wolicie Huberta w ciemnych czy jednak siwych włosach?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…