Emilia Dankwa metamorfoza
Fot. emiliadankwa_official
Metamorfozy gwiazd

Emilia Dankwa z „Rodzinki.pl” pokazała się w prostych włosach!

W nowej fryzurze jest prawie nie do poznania

Marta Cieplak 25 października 2022 16:30
Emilia Dankwa metamorfoza
Fot. emiliadankwa_official

Emilia Dankwa to młoda aktorka, znana widzom doskonale z roli najlepszej koleżanki Kacperka w kultowym już serialu Rodzinka.pl. Dziś skupia się nie tylko na graniu, ale także na modelingu. W związku z tym wrzuca bardzo dużo nowych zdjęć na swój Instagram, na którym obserwuje ją już 120 tysięcy osób! Ostatnio pokazała nową fotografię, na których możemy podziwiać jej zupełnie nową fryzurę – zamiast w drobnych loczkach Emilia pozuje w zupełnie prostych włosach.

ZOBACZ TAKŻE: Serialowy Kacperek z Rodzinki.pl już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kilka miesięcy temu skończył 18 lat!

Emilia Dankwa w prostych włosach

Emilia najlepiej znana jest widzom z roli Zosi, przyjaciółki Kacperka, czyli najmłodszego syna małżeństwa Boskich, których grali Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Gdy dziewczynka pojawiła się na planie, miała zaledwie 6 lat, a mimo to doskonale sobie radziła i szybko została ulubienicą widzów.

Jednak po zakończeniu serialu (ostatni sezon można było obejrzeć wiosną 2020 roku) nastolatka skupia się także na modelingu, czego efekty można podziwiać na jej profilach społecznościowych. Ten kierunek wcale nas nie dziwi, bo 17-latka wyrosła na piękną, młodą kobietę. Jej karnacja oraz niesamowite włosy to oczywiście zasługa genów odziedziczonych po tacie, który pochodzi z Ghany.

Jednak Emilia Dankwa nie zawsze lubi pozować w kręconych włosach, dlatego eksperymentuje z innymi uczesaniami. Stara się je upinać, a teraz pokazała się w wyprostowanych, idealnie gładkich kosmykach. Naszym zdaniem na nowych zdjęciach niemal nie można jej rozpoznać!

Emilia spytała swoich obserwatorów czy wolą ją w prostych czy kręconych włosach. Co oni na to? Fani nie mogą się zdecydować i w większości podkreślają, że w obu fryzurach wygląda ślicznie. Też jesteście tego samego zdania? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.