Emilia Dankwa metamorfoza
Fot. emiliadankwa_official
Metamorfozy gwiazd

Emilia Dankwa z „Rodzinki.pl” pokazała się w prostych włosach!

W nowej fryzurze jest prawie nie do poznania

Marta Cieplak 25 października 2022 16:30
Emilia Dankwa metamorfoza
Fot. emiliadankwa_official

Emilia Dankwa to młoda aktorka, znana widzom doskonale z roli najlepszej koleżanki Kacperka w kultowym już serialu Rodzinka.pl. Dziś skupia się nie tylko na graniu, ale także na modelingu. W związku z tym wrzuca bardzo dużo nowych zdjęć na swój Instagram, na którym obserwuje ją już 120 tysięcy osób! Ostatnio pokazała nową fotografię, na których możemy podziwiać jej zupełnie nową fryzurę – zamiast w drobnych loczkach Emilia pozuje w zupełnie prostych włosach.

ZOBACZ TAKŻE: Serialowy Kacperek z Rodzinki.pl już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kilka miesięcy temu skończył 18 lat!

Emilia Dankwa w prostych włosach

Emilia najlepiej znana jest widzom z roli Zosi, przyjaciółki Kacperka, czyli najmłodszego syna małżeństwa Boskich, których grali Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Gdy dziewczynka pojawiła się na planie, miała zaledwie 6 lat, a mimo to doskonale sobie radziła i szybko została ulubienicą widzów.

Jednak po zakończeniu serialu (ostatni sezon można było obejrzeć wiosną 2020 roku) nastolatka skupia się także na modelingu, czego efekty można podziwiać na jej profilach społecznościowych. Ten kierunek wcale nas nie dziwi, bo 17-latka wyrosła na piękną, młodą kobietę. Jej karnacja oraz niesamowite włosy to oczywiście zasługa genów odziedziczonych po tacie, który pochodzi z Ghany.

Jednak Emilia Dankwa nie zawsze lubi pozować w kręconych włosach, dlatego eksperymentuje z innymi uczesaniami. Stara się je upinać, a teraz pokazała się w wyprostowanych, idealnie gładkich kosmykach. Naszym zdaniem na nowych zdjęciach niemal nie można jej rozpoznać!

Emilia spytała swoich obserwatorów czy wolą ją w prostych czy kręconych włosach. Co oni na to? Fani nie mogą się zdecydować i w większości podkreślają, że w obu fryzurach wygląda ślicznie. Też jesteście tego samego zdania? 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.