Michał Wiśniewski, Mandaryna, Xavier Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska
Fot. Instagram @ m_wisniewski1972/ @marta.mandaryna/
O tym się mówi!

Dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny są już dorośli! Xavier ma nawet tatuaże!

Jak teraz wyglądają Xavier i Fabienne?

Aleksandra Frankowska 12 sierpnia 2021 13:27
Michał Wiśniewski, Mandaryna, Xavier Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska
Fot. Instagram @ m_wisniewski1972/ @marta.mandaryna/

Mandaryna spędza obecnie wakacje z Xavierem I Fabinenne w Capo Verde, na Wyspach Zielonego Przylądka. Na jej Instagramie można zobaczyć najnowsze zdjęcia pociech, które bardzo wyrosły. Oboje są bardzo podobni do taty, Michała Wiśniewskiego. Uwagę zwraca zwłaszcza Xavier i jego brzuch! Jak teraz wyglądają dzieci Wiśniewskiego i Mandaryny?

Czytaj też: Fabienne Wiśniewska już tak nie wygląda! 

Jak wyglądają Fabienne i Xavier Wiśniewscy?

Na Instagramie Mandaryny można obejrzeć szeroką relację z wakacji z dziećmi. Xavier w tym roku kończy 19 lat, zaś Fabienne 18! To niesamowite, jak bardzo się zmienili.

Rodzeństwo wraz z mamą odpoczywa na Wyspach Zielonego Przylądka. Uwagę zwraca przede wszystkim Xavier i jego bardzo wytatuowany brzuch. Widać, że chłopak upodabnia się do swojego taty, ale jego mama również lubi tatuaże. Jest wysoki i dobrze zbudowany, jednak nie nosi czerwonych włosów, jak jego ojciec. Ma za to krótką fryzurę, a włosy w kolorze ciemnej czekolady.

Fabienne zaś mimo podobieństwa do ojca, figurę zdecydowanie odziedziczyła po mamie tancerce. Ciemne włosy podkreślają jej urodę – widać, że doskonale bawi się w towarzystwie brata i mamy. 

Mandaryna z dziećmi
Fot. Instagram @marta.mandaryna/

Mandaryna z dziećmi
Fot. Instagram @marta.mandaryna/

Mandaryna z dziećmi
Fot. Instagram @marta.mandaryna/

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.